5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Zdravíme po Novém roce

Dvě solární kamery s vlastní baterií

Po Novém roce jsme pro vás připravili zase celou řadu novinek. Dnes bych se soustředil na dva opravdu excelentní kousky v naší nabídce. Kamera nahrává v rozlišení FullHD, přístup k ní je prostřednictvím internetu odkudkoliv na světě, má detekci pohybu, noční vidění a můžete do ní dát micro SD kartu o kapacitě až 128 GB. 

Napájena je solárním panelem, tudíž ji lze umístit kamkoliv, protože nepotřebujete přívod proudu. A pozor! Má vlastní vestavěný akumulátor, který jí zajistí výdrž až 30 dnů bez slunečního svitu! Když se pak sluníčko pěkně rozzáří, začne se akumulátorek zase dobíjet. 

Kameru můžete mít ve dvou variantách. Buď WiFi, pokud jí chcete umístit někam vně objektu, kde je dosah WiFi. Nebo jako LTE, pokud jí chcete použít na hlídání kdekoliv v odlehlých místech, nebo přírodě. 

 

Rozšiřujeme opět naši nabídku špionážních prostředků do kanceláře

V kanceláři si kolikrát potřebujete nenápadně nahrát nekorektního partnera, podplácejícího prodejce, nebo prostě úřední kontrolu. 

V celé naší škále skrytých kamer v nabíječkách, meteostanicích, stolních nebo nástěnných hodinách přichází momentálně nový prvek - skrytá kamera v kancelářském šanonu. Ukrývá v sobě vlastní SD kartu na nahrávání a akumulátor zajišťující až několik desítek hodin provozu. 

Umístit šanon kdekoliv v kanceláři, ať už do police, nebo na stůl, je velice přirozené a nenápadné. 

 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru