5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

WhatsApp Messages - Zprávy WhatsApp

WhatsApp Messages - Zprávy WhatsApp

Naše funkce WhatsApp Tracker umožňuje vzdáleně a diskrétně zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy a multimédia v jednom z nejpopulárnějších messengerů na světě. Po instalaci bude Odposlech mobilního telefonu zachycovat a nahrávat zprávy do vašeho zabezpečeného online panelu pro pozdější pohodlné čtení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí WhatsApp Tracker?

WhatsApp je nejpopulárnější chatovací aplikace na světě, která umožňuje posílat zprávy, obrázky a zvukové soubory a také uskutečňovat hovory VoIP pomocí mobilního zařízení. Naše funkce sledování aplikace WhatsApp vám dává možnost vzdáleně sledovat konverzace a jejich obsah v rámci této aplikace.

Na rozdíl od jiných vám naše funkce sledování aplikace WhatsApp umožňuje:

  • Zobrazit pravidelné a skupinové chaty WhatsApp spolu s datovými a časovými razítky
  • Zobrazit profilové obrázky a jména všech kontaktů
  • Prohlížet fotografie, nálepky, emotikony videoklipy a poslouchat zvukové zprávy
  • Přístup k zachyceným informacím přímo z online portálu Odposlechu mobilu nebo prostřednictvím naší jedinečné mobilní aplikace pro prohlížení portálu

 

Proč potřebujete naši funkci WhatsApp Tracker?

Měli jste někdy obavy, s kým vaše dítě mluví po telefonu nebo zda vaši zaměstnanci nesdílejí důvěrné firemní informace s konkurencí? Pokud ano, pak musíte monitorovat zprávy ve WhatsApp. Naše funkce sledování aplikace WhatsApp vám dává možnost číst všechny příchozí a odchozí zprávy WhatsApp - i když byly smazány. Pomocí naší funkce VoIP Call Recording můžete dokonce nahrávat hovory uskutečněné pomocí aplikace WhatsApp - takže přesně víte, co se v jinak end-to-end šifrované aplikaci říká.

 

Výhody pro rodiče

Vzhledem k tomu, že děti tráví stále více času přilepené ke svým mobilním zařízením, musí rodiče sledovat zprávy WhatsApp. Aplikace Odposlech telefonu vám přesně řekne, s kým vaše dítě mluví, o čem se baví, a dokonce můžete vidět všechny obrázky, nálepky nebo emotikony, které posílá.

Náš software pro monitorování aplikace WhatsApp neslouží ke špehování, ale spíše jako nástroj, který zabrání dětem v rizikovém chování, kyberšikaně nebo tomu, aby se na internetu zapletly s nesprávnými lidmi. Pomocí aplikace Odposlech mobilního telefonu můžete zahájit online monitorování a zodpovědně se  rozhodnout.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Instalace naší funkce sledování aplikace WhatsApp do firemních telefonů umožňuje zaměstnavatelům sledovat konverzace mezi zaměstnanci a externími stranami. To je důležité pro zajištění toho, aby byl majetek společnosti používán k pracovním účelům, a jako prostředek k zachycení firemní špionáže dříve, než začne.

Nastavte upozornění na klíčová slova, sledujte, jaké mediální soubory jsou sdíleny, a zasáhněte při prvních známkách nevhodného chování nebo úniku dat. Tvrdě jste pracovali na vybudování své firmy, nechte Odposlech mobilu, aby vám pomohl zůstat úspěšnými.

 

Výhody pro jednotlivce

Pro jednotlivce je Odposlech telefonu užitečný, protože náš software okamžitě zachycuje všechny odeslané, přijaté nebo smazané zprávy. To znamená, že se již nikdy nebudete muset obávat, že omylem smažete kontakt nebo důležitou informaci, protože Odposlech mobilního telefonu automaticky nahraje konverzace na váš online portál ke stažení nebo pozdějšímu zobrazení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru