5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

WhatsApp Messages - zprávy WhatsApp na iPhonu (iOS)

10.07.2022
WhatsApp Messages - zprávy WhatsApp na iPhonu (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí WhatsApp Tracker?

Naše funkce WhatsApp Tracker umožňuje vzdáleně a diskrétně zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy a multimédia v jednom z nejoblíbenějších messengerů na světě. Po instalaci bude Odposlech iPhonu zachycovat a nahrávat zprávy do vašeho zabezpečeného online panelu pro pozdější pohodlné čtení.

WhatsApp je nejpopulárnější chatovací aplikace na světě, která umožňuje posílat zprávy, obrázky a zvukové soubory a také uskutečňovat hovory VoIP pomocí mobilního zařízení. Naše funkce sledování aplikace WhatsApp vám dává možnost vzdáleně sledovat konverzace a jejich obsah v rámci této aplikace.

Na rozdíl od jiných vám naše funkce špionážní aplikace WhatsApp umožňuje:

  • Zobrazit pravidelné a skupinové chaty WhatsApp spolu s datovými a časovými razítky
  • Zobrazit profilové obrázky a jména všech kontaktů
  • Prohlížet fotografie, nálepky, emotikony, videoklipy a poslouchat zvukové zprávy
  • Přístup k zachyceným informacím přímo z online portálu nebo prostřednictvím naší jedinečné mobilní aplikace pro prohlížení portálu

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci WhatsApp Tracker pro iPhone?

Měli jste někdy obavy, s kým vaše dítě mluví po telefonu nebo zda vaši zaměstnanci nesdílejí důvěrné firemní informace s konkurencí? Pokud ano, pak musíte monitorovat zprávy ve WhatsAppu. Naše funkce sledování aplikace WhatsApp vám dává možnost číst všechny příchozí a odchozí zprávy WhatsApp - i když byly smazány. Pomocí naší funkce VoIP Call Recording můžete dokonce nahrávat hovory uskutečněné pomocí aplikace WhatsApp - takže přesně víte, co se v jinak end-to-end šifrované aplikaci říká.

 

Výhody pro rodiče

Vzhledem k tomu, že děti tráví stále více času přilepené ke svým mobilním zařízením, musí rodiče sledovat zprávy WhatsApp. Aplikace Odposlech telefonu iPhone vám přesně řekne, s kým vaše dítě mluví, o čem se baví, a dokonce můžete vidět všechny obrázky, nálepky nebo emotikony, které posílá.

Náš software pro monitorování aplikace WhatsApp není určen ke špehování, ale spíše jako nástroj, který zabrání dětem v rizikovém chování, kyberšikaně nebo v tom, aby se na internetu zapletly s nesprávnými lidmi. 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Instalace naší funkce sledování aplikace WhatsApp do firemních telefonů umožňuje zaměstnavatelům sledovat konverzace mezi zaměstnanci a externími stranami. To je důležité pro zajištění toho, aby byl majetek společnosti používán k pracovním účelům, a jako prostředek k zachycení firemní špionáže dříve, než začne.

Nastavte upozornění na klíčová slova, sledujte, jaké mediální soubory jsou sdíleny, a zasáhněte při prvních známkách nevhodného chování nebo úniku dat. Tvrdě jste pracovali na vybudování své firmy? Nechte Odposlech iPhonu, aby vám pomohl zůstat úspěšnými.

 

Výhody pro jednotlivce

Pro jednotlivce je Odposlech mobilního telefonu iPhone užitečný, protože náš software okamžitě zachycuje všechny odeslané, přijaté nebo smazané zprávy. To znamená, že se již nikdy nebudete muset obávat, že omylem smažete kontakt nebo důležitou informaci, protože Odposlech iPhonu automaticky nahraje konverzace na váš online portál ke stažení nebo pozdějšímu zobrazení.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru