5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

WeChat Message - Zprávy WeChat pro iPhone (iOS)

11.07.2022
WeChat Message - Zprávy WeChat pro iPhone (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování WeChat?

Naše funkce WeChat Spy App umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy WeChat (včetně podrobností, jako jsou multimédia) odeslané do nebo ze zařízení vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci aplikace Odposlech telefonu iPhone tyto zprávy zachytí a nahraje na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později snadno přečíst nebo uložit do počítače k archivaci.

Díky naší funkci sledování WeChatu můžete tajně sledovat všechny jejich aktivity a získat informace potřebné k zajištění bezpečnosti vašich blízkých nebo firmy. Tato funkce vám umožňuje:

  • Zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy.
  • Zobrazit všechny kontakty, data a časová razítka.
  • Stahovat a ukládat důležité zprávy do počítače pro bezpečné uložení.
  • Přistupovat ke všem informacím ze zabezpečeného portálu.
  • A další...

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci sledování WeChat Messengeru?

Messenger WeChat má mezi mladými i staršími lidmi velkou oblibu. Může to být způsobeno některými revolučními funkcemi, které nabízí. Uživatel WeChatu se může spojit s jiným uživatelem v okolí pouhým zatřesením telefonu. Pokud jste rodič, může vás to znepokojovat, protože víte, že v okruhu pěti kilometrů se mohou vyskytovat predátoři.

Chatuje váš teenager s potenciálně nebezpečným cizincem? Sdílejí vaši zaměstnanci důležité obchodní informace, nebo by mohli konverzovat s konkurencí? A co vaše soukromé informace, neprozrazuje někdo z vašich přátel vaše tajemství se zlým úmyslem? Odposlech mobilního telefonu iPhone je ideálním nástrojem pro zjištění odpovědí na všechny tyto důležité otázky.

 

Výhody pro rodiče

WeChat má obrovské množství vzájemně propojených uživatelů, kteří se mohou spojit prostřednictvím chatu s cizími lidmi. Jak můžete zajistit, aby vaše děti používaly tuto aplikaci bezpečně a vhodně? Rodiče často podléhají pokušení zablokovat své děti před interakcemi, které by je mohly vystavit jakékoli formě ohrožení. S naší funkcí sledování WeChatu to však není nutné. Odposlech iPhonu vám umožní sledovat aktivity vašich dětí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Víte, s kým komunikují, co říkají, zda je jejich profilový obrázek přiměřený jejich věku a co plánují.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Messenger WeChat nabízí mnoho lákavých možností, které mohou ovlivnit produktivitu zaměstnanců. Pokud je ponecháte bez kontroly, může to způsobit výraznou újmu na vašich výsledcích. Nejhorší ze všeho je hrozba, že zaměstnanci prostřednictvím konverzací WeChat vyzradí důvěrné obchodní informace.

Díky této funkci mohou zaměstnavatelé zachytit líné nebo nepoctivé zaměstnance a přijmout proti nim příslušná opatření.

 

Výhody pro jednotlivce

Už se vám někdy stalo, že jste zapomněli heslo a byli jste zablokováni ve své oblíbené chatovací aplikaci? Nebo jste museli aplikaci přeinstalovat, když jste si pořídili nový telefon - a tím jste ztratili veškerou předchozí historii chatu? Naše funkce Sledování aplikace WeChat Messenger zálohuje vaše konverzace tím, že je nahraje přímo na váš online portál. Ve zprávách můžete dokonce vyhledávat konkrétní data nebo klíčová slova, aniž byste museli procházet celou konverzaci.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

 

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru