5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

WeChat Message - Zprávy WeChat

WeChat Message - Zprávy WeChat

Naše funkce sledování WeChat umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy WeChat (včetně podrobností, jako jsou multimédia) odeslané do nebo ze zařízení vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci aplikace Odposlech mobilního telefonu tyto zprávy zachytí a nahraje na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později snadno přečíst nebo uložit do počítače k archivaci.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování WeChat?

Díky naší funkci sledování WeChatu můžete tajně sledovat všechny její aktivity a získat informace potřebné k zajištění bezpečnosti vašich blízkých nebo firmy. Tato funkce vám umožňuje:

  • Zobrazení všech příchozích a odchozích zpráv
  • Zobrazení všech kontaktů, dat a časových razítek
  • Stahování a ukládání důležitých zpráv do počítače pro bezpečné uložení
  • Přístup ke všem informacím ze zabezpečeného portálu Odposlechu mobilu
  • A další

 

Proč potřebujete naši funkci sledování WeChat Messengeru?

Messenger WeChat má mezi mladými i staršími lidmi velkou oblibu. Může to být způsobeno některými revolučními funkcemi, které nabízí. Uživatel WeChatu se může spojit s jiným uživatelem v okolí pouhým zatřesením telefonu. Pokud jste rodič, může vás to znepokojovat, protože víte, že v okruhu pěti kilometrů se mohou vyskytovat predátoři.

Chatuje váš teenager s potenciálně nebezpečným cizincem? Sdílejí vaši zaměstnanci důležité obchodní informace, nebo by mohli konverzovat s konkurencí? A co vaše soukromé informace, neprozrazuje někdo z vašich přátel vaše tajemství se zlým úmyslem? Odposlech mobilu je ideálním nástrojem pro zjištění odpovědí na všechny tyto důležité otázky.

 

Výhody pro rodiče

WeChat má obrovské množství vzájemně propojených uživatelů, kteří se mohou spojit prostřednictvím chatu s cizími lidmi. Jak můžete zajistit, aby vaše děti používaly tuto aplikaci bezpečně a vhodně? Rodiče často podléhají pokušení zablokovat své děti před interakcemi, které by je mohly vystavit jakékoli formě ohrožení. S naší funkcí sledování WeChatu to však není nutné. Odposlech telefonu vám umožní sledovat aktivity vašich dětí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Víte, s kým komunikují, co říkají, zda je jejich profilový obrázek vhodný pro jejich věk a co plánují.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Messenger WeChat nabízí mnoho lákavých možností, které mohou ovlivnit produktivitu zaměstnanců. Pokud je ponecháte bez kontroly, může to způsobit výraznou újmu na vašich výsledcích. Nejhorší ze všeho je hrozba, že zaměstnanci prostřednictvím konverzací WeChat vyzradí důvěrné obchodní informace.

Díky této funkci mohou zaměstnavatelé zachytit líné nebo nepoctivé zaměstnance a přijmout proti nim příslušná opatření.

 

Výhody pro jednotlivce

Už se vám někdy stalo, že jste zapomněli heslo a byli jste zablokováni ve své oblíbené chatovací aplikaci? Nebo jste museli aplikaci znovu instalovat, když jste si pořídili nový telefon - a tím jste ztratili veškerou předchozí historii chatu? Naše funkce sledování aplikace WeChat Messenger zálohuje vaše konverzace tím, že je nahraje přímo na váš online portál. Ve zprávách můžete dokonce vyhledávat konkrétní data nebo klíčová slova, aniž byste museli procházet celou konverzaci.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru