5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Wallpaper images - Obrázky pozadí

Wallpaper images - Obrázky pozadí

Naše funkce Hlídání fotografií umožňuje zobrazit všechny obrázky odeslané, přijaté, uložené a smazané na cílovém zařízení. Můžete tak mít jistotu, že se vaše děti nedopouštějí rizikového chování nebo že zaměstnanci nefotí citlivá data či procesy vaší společnosti. Obrázek vydá za tisíc slov a vzhledem k tomu, že pořizování fotografií na chytrém telefonu je snadnější než kdykoli předtím, potřeba mít funkci aplikace Odposlech mobilního telefonu pro sledování fotografií nebyla nikdy větší.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování fotografií?

Odposlech mobilu neponechává nic náhodě. Nejenže máte přístup k fotografiím pořízeným nebo přijatým cílovým zařízením, ale naše funkce historických médií vám umožní špehovat fotografie, které již byly v chytrém telefonu uloženy - dokonce ještě před instalací aplikace.

  • Zobrazení každého snímku pořízeného cílovým telefonem
  • Přístup k fotografiím již uloženým v zařízení
  • Prohlížení fotografií na dálku z online portálu
  • Výběr fotografií ke stažení pomocí zobrazení miniatur
  • Podporované formáty souborů zahrnují JPEG, PBM, PAM a ECW

 

Proč potřebujete špehovat fotografie?

Fotografie mají velký význam, často větší než slova, a pokud se nevhodné fotografie dostanou do telefonů dětí a zaměstnanců, mohou být škody nenapravitelné. Co když vaše dospívající dcera pošle nahou fotografii svému příteli a ten se rozhodne ji poslat svým přátelům, aby se mohl chlubit? Nebo co když nespokojený zaměstnanec použije soukromou fotografii, kterou objevil ve firemním telefonu, jako páku k získání náskoku v kanceláři? Hranice soukromé a veřejné sféry mohou být při nakládání s fotografiemi snadno překročeny - zejména v případě rodičů a zaměstnavatelů. S aplikací Odposlech telefonu máte možnost zastavit šikanu, zostuzení nebo "sexování" dříve, než se vymkne kontrole.

 

Výhody pro rodiče

Žijeme ve světě selfies - děti mají potřebu dokumentovat každý aspekt svého života, ať už se chtějí pochlubit novým oblečením, navštíveným místem nebo skvělými kamarády, se kterými se začaly stýkat.

Situace se však může rychle vymknout kontrole, když se vaše dítě dostane do kontaktu s nahotou a jinými nevhodnými fotografiemi. Jako rodičům vám také záleží na tom, aby vaše dítě mělo profilovou fotografii odpovídající jeho věku a nevyměňovalo si škodlivé fotografie se svými blízkými nebo dokonce cizími lidmi.

Odposlech mobilního telefonu vás bude informovat o všech fotografiích, které vaše dítě pořizuje, sdílí a přijímá. Dejte svému dítěti najevo, že ho chcete chránit před nebezpečím internetu nebo před digitální zpětnou vazbou - protože jakmile je jednou na internetu, je to navždy. Náš software vám umožní potvrdit, že všechny pořízené fotografie odpovídají vašemu věku, jsou slušné podle vašich měřítek a jsou něčím, čeho vaše dítě nebude litovat, pokud na ně narazí jeho bývalý partner, šikanující osoba, člen rodiny nebo budoucí zaměstnavatel.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Má vaše firma soukromé zóny nebo soukromé informace, ke kterým mají vaši zaměstnanci přístup? Pokud ano, pak možná budete muset zajistit, aby vaši zaměstnanci dodržovali standardy ochrany osobních údajů, které chrání integritu vaší společnosti.

Pokud vaši zaměstnanci odhalí soukromé oblasti a procesy nebo jiné citlivé informace cizím osobám, stává se vaše společnost zranitelnou vůči útokům zvenčí. To může potenciálně vést ke ztrátě financí, důvěryhodnosti a pověsti.

Chcete-li ochránit svou firmu, měli byste pomocí aplikace Odposlech mobilu sledovat fotografie, které si vaši zaměstnanci vyměňují prostřednictvím svých telefonů. Jako zaměstnavatel můžete například zabránit sexuálnímu obtěžování tím, že označíte nevhodné fotografie odesílané po firemním večírku. Můžete také zabránit firemní špionáži a zajistit, aby fotografie důvěrných informací, dat nebo grafů nebyly pořízeny a odeslány konkurenci. Náš digitální věk vyžaduje co nejvíce obranných linií a špehování fotografií je nutností.

 

Výhody pro jednotlivce

Chytré telefony se staly našimi všestrannými společníky. Ukládáme do nich vše od hesel, přes informace o kreditních kartách až po zprávy a fotografie. Dříve jsme fotografie pořizovali na svitku filmu nebo alespoň na paměťové kartě fotoaparátu, ale dnes naše chytré telefony fungují jako sběratelé "momentek Kodak". Co se tedy stane, když chytrý telefon ztratíme? Nakonec přijdeme o své drahocenné vzpomínky zachycené na fotografiích.

Odposlech telefonu vám naštěstí umožňuje zálohovat všechny vaše fotografie na bezpečném online portálu. Po instalaci aplikace začne náš výkonný monitorovací software okamžitě ukládat fotografie pořízené, sdílené a přijaté vaším telefonem. Fotografie, které již nepotřebujete, můžete odstranit nebo je prohledat podle data a najít dokonalý snímek z narozeninové oslavy. Ovládací panel softwaru vám také umožňuje bezpečně ukládat další fotografie, když telefonu dochází paměť. Můžete si je stáhnout přímo do počítače pro pozdější použití.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru