5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

VOIP Call Logs - Protokoly hovorů VOIP

VOIP Call Logs - Protokoly hovorů VOIP

Funkce zaznamenávání hovorů VoIP v aplikaci Odposlech mobilního telefonu umožňuje zobrazit hovory uskutečněné pomocí oblíbených aplikací VoIP, včetně aplikací Skype, WhatsApp, LINE, Viber, Facebook Messenger a dalších. Jakmile je hovor uskutečněn nebo přijat pomocí některé z těchto aplikací, náš software pro záznam hovorů VoIP automaticky zaznamená konverzaci a umožní vám ji později zobrazit na portálu.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí špehování hovorů VoIP?

Tradiční telefonní hovory jsou rychle nahrazovány hovory přes VoIP. To znamená, že pokud jste rodič nebo zaměstnavatel, který se zajímá o telefonní hovory uskutečněné na zařízení nebo z něj, musíte být schopni tyto záznamy sledovat. Pomocí naší funkce protokolů hovorů VoIP můžete např.:

  • Zobrazit protokoly hovorů VoIP uskutečněných pomocí oblíbených služeb, jako je Facebook, LINE, Skype a další.
  • Zobrazit přesné datum a čas uskutečnění hovoru.
  • Zobrazit všechny kontaktní informace.
  • Zjistit délku trvání každého hovoru.

 

Proč je třeba špehovat protokoly hovorů VOIP?

Někdy můžete potřebovat mít přehled o tom, komu vaše dítě nebo zaměstnanec volá. Pokud jste někdy přemýšleli nad otázkou "s kým můj syn telefonuje dlouho do noci?" nebo "telefonuje můj obchodní manažer s konkurencí?", pak tuto funkci rozhodně využijete.

 

Výhody pro rodiče

Dnešní děti jsou se svými telefony kouzelníci a jsou na nich neustále. Jak zajistíte, aby vaše dítě nemluvilo s někým, s kým by nemělo, nebo ještě hůře s někým úplně cizím? I když doufáme, že naše děti telefonují zodpovědně, obvykle si nemůžeme být jisti.

Tento problém řeší naše funkce špehování protokolů hovorů VoIP programu Odposlech mobilu, která vám umožní sledovat, s kým vaše dítě mluví, jak dlouho a jak často. Získáte tak zásadní informace, které vám vaše děti možná nechtějí prozradit.

 

Výhody pro zaměstnavatele

VoIP se v podnicích prosazuje ve velkém měřítku a není divu, protože nevyžaduje žádný hardware ani zařízení a často je zdarma. Podle průzkumů mohou podniky ušetřit 50 až 70% dodatečných nákladů, pokud přejdou na volání přes VoIP namísto tradičních telefonních hovorů.

To znamená, že vzhledem k tomu, že zaměstnanci uskutečňují stále více hovorů VoIP, je důležité, aby zaměstnavatelé měli přehled o tom, jaké informace jsou sdíleny a s kým přesně zaměstnanci hovoří. Ve firmách, kde se VoIP hojně využívá - například v nadnárodní telemarketingové společnosti s týdenními konferenčními hovory nebo v centru zákaznických služeb, které nabízí zákazníkům pomoc prostřednictvím VoIP - může naše funkce Protokoly hovorů VoIP pomoci zaznamenávat schůzky i ověřovat produktivitu.

 

Výhody pro jednotlivce

Možnost prohlížet protokoly hovorů VoIP může být výhodná i pro osobní použití. Pokud byste například chtěli zjistit datum, kdy jste naposledy volali svému příteli, ale nedávno jste změnili telefon, nebo byl záznam hovorů tak starý, že jej telefon automaticky smazal, pak budete mít záznam stále v bezpečí na portálu programu Odposlech telefonu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru