5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Videos - Videa

Videos - Videa

Odposlech mobilního telefonu umožňuje zobrazit všechny video soubory uložené v cílovém zařízení. Chraňte sebe a své blízké nebo sledujte zaměstnance pomocí prohlížeče videí Odposlechu mobilu - nejlepší špionážní aplikace pro sledování videí na trhu.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování video souborů?

Náš sofistikovaný špionážní video software vám usnadní sledování videí na kompatibilních zařízeních. Po instalaci na zařízení, které chcete sledovat, bude Odposlech telefonu diskrétně zachycovat všechny video soubory a nahrávat je na váš zabezpečený online panel pro pohodlné prohlížení. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit videoklipy pořízené pomocí cílového zařízení a uložené v něm, i když byly vytvořeny před instalací aplikace.
  • Sledovat videa nahrávaná v reálném čase, aniž byste cílového uživatele upozornili.
  • Přístup k následujícím plně podporovaným formátům souborů: CGM, SVG, ODG, EPS, PDF, SWF, WMF, XPS, EMF, EMF+, EMZ, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3G2, M4v, AVI.
  • Sledování špionážního videa z počítače pomocí ovládacího panelu na PC nebo na cestách pomocí aplikace.

 

Proč potřebujete mobilní aplikaci pro sledování videa?

Technologie nám umožňují konzumovat a vyměňovat si obrovské množství informací ve formě videí a nikdy nebylo důležitější mít o nich přehled. S funkcí prohlížeče videí aplikace Odposlech mobilního telefonu nebylo nikdy snazší efektivně sledovat videa uložená v cílovém telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jde o bezpečnost vašich dětí, není opatrnosti nazbyt. Proto je tak důležité, abyste si pořídili nejlepší dostupnou aplikaci na trhu.

Naše aplikace pro sledování videa vám pomůže sledovat klipy, které si vaše dítě prohlíží nebo ukládá do mobilního telefonu. Jako rodič budete moci své dítě chránit před vystavením videí nevhodného charakteru, zejména pokud jsou tyto videoklipy nevyžádané.

Nebo si představte, že byste mohli okamžitě zakročit proti šikaně ve škole, když někdo vašemu dítěti pošle urážlivé nebo výhružné video, nebo zastavit sexuálního predátora, který posílá oplzlá videa. Smyslem nahrávání videa není vytvářet špionážní videa nebo špehovat telefon vašeho dítěte, ale spíše mít jako rodič maximální klid, že vaše dítě není nechtěně vystaveno nevhodnému materiálu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel a poskytli jste svým zaměstnancům přístup k firemnímu chytrému telefonu nebo tabletu, je důležité, abyste věděli, že jsou používány zodpovědně. Samozřejmě neočekáváte, že vaši zaměstnanci budou telefon používat výhradně k pracovním účelům. Některé materiály však mohou pro vaši firmu představovat vážné bezpečnostní riziko nebo riziko poškození dobrého jména.

Sledujte videoklipy, které vaši zaměstnanci pořizují nebo prohlížejí, abyste se ujistili, že jsou vhodné. Můžete se také ujistit, že důvěrné informace o společnosti nejsou sdíleny prostřednictvím špionážních videí, která se nahrávají na platformy pro sdílení videa nebo mezi klienty.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce prohlížeče videí je skvělá i pro vaše osobní použití. Pomocí ní si můžete vytvořit zálohu všech videí, která natočíte a uložíte do telefonu, a později je pohodlně sledovat z libovolného webového prohlížeče nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru