5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Videos - videa na iPhonu (iOS)

05.06.2022
Videos - videa na iPhonu (iOS)
Špehování videí v telefonu iPhone
Odposlech iPhonu umožňuje zobrazit všechny videosoubory uložené v cílovém zařízení. Chraňte sebe a své blízké nebo sledujte zaměstnance pomocí prohlížeče videí - nejlepší špionážní aplikace pro sledování videí na trhu.

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Náš sofistikovaný špionážní videosoftware vám usnadní sledování videí na kompatibilních zařízeních. Po instalaci na zařízení, které chcete sledovat, Odposlech telefonu iPhone diskrétně zachytí všechny video soubory a nahraje je na váš zabezpečený online panel pro pohodlné prohlížení. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit videoklipy pořízené pomocí cílového zařízení a uložené v něm, i když byly vytvořeny před instalací aplikace Odposlech iPhonu.
  • Sledovat nahraná videa v reálném čase, aniž byste cílového uživatele upozornili.
  • Přistupovat k následujícím plně podporovaným formátům souborů: CGM, SVG, ODG, EPS, PDF, SWF, WMF, XPS, EMF, EMF+, EMZ, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3G2, M4v, AVI.
  • Sledovat špionážní videa z počítače pomocí ovládacího panelu nebo na cestách pomocí naší aplikace.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete mobilní aplikaci pro sledování videa?

Technologie nám umožňují konzumovat a vyměňovat si obrovské množství informací ve formě videí a nikdy nebylo důležitější mít o nich přehled. S funkcí prohlížeče videí Odposlechu iPhonu nebylo nikdy snazší efektivně sledovat videa uložená v cílovém telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jde o bezpečnost vašich dětí, není opatrnosti nazbyt. Proto je tak důležité, abyste si pořídili nejlepší dostupnou aplikaci pro špionážní kameru.

Naše aplikace pro sledování videa vám pomůže sledovat klipy, které jsou prohlíženy nebo ukládány do mobilního telefonu vašeho dítěte. Jako rodič budete moci své dítě chránit před vystavením videím nevhodného charakteru, zejména pokud jsou tyto videoklipy nevyžádané.

Nebo si představte, že budete moci okamžitě zakročit proti školnímu šikanujícímu uživateli, který vašemu dítěti pošle urážlivé nebo výhružné video, nebo zastavit sexuálního predátora, který posílá oplzlá videa. Smyslem nahrávání videa není vytvářet špionážní videa nebo špehovat telefon vašeho dítěte, ale spíše mít jako rodič maximální klid, že Vaše dítě není nechtěně vystaveno nevhodnému materiálu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel a poskytli jste svým zaměstnancům přístup k firemnímu chytrému telefonu nebo tabletu, je důležité, abyste věděli, že jsou používány zodpovědně. Samozřejmě neočekáváte, že vaši zaměstnanci budou telefon používat výhradně k pracovním účelům. Některé materiály však mohou pro vaši firmu představovat vážné bezpečnostní riziko nebo riziko poškození dobrého jména.

Sledujte videoklipy, které vaši zaměstnanci pořizují nebo prohlížejí, abyste se ujistili, že jsou vhodné. Můžete se také ujistit, že důvěrné informace o společnosti nejsou sdíleny prostřednictvím špionážních videí, která se nahrávají na platformy pro sdílení videa nebo mezi klienty.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce prohlížeče videí je skvělá i pro vaše osobní použití. Pomocí ní si můžete vytvořit zálohu všech videí, která natočíte a uložíte do telefonu, a později je pohodlně sledovat z libovolného webového prohlížeče nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru