5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Viber Messages - zprávy Viber pro iPhone (iOS)

10.07.2022
Viber Messages - zprávy Viber pro iPhone (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Co můžete dělat s naší funkcí aplikace Viber Spy?

Naše funkce špehovací aplikace Viber vám umožní zobrazit všechny zprávy Viberu odeslané a přijaté na telefonu vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci a aktivaci bude Odposlech iPhonu zachycovat a nahrávat obsah zpráv na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení.

Naše funkce sledování Viberu je pro rodiče účinným nástrojem pro sledování toho, čemu je vaše dítě vystaveno. Jako zaměstnavatel můžete sledovat, jak zaměstnanci tráví pracovní dobu a jak opatrně nakládají s důvěrnými obchodními informacemi.

Naše funkce sledování Viberu vám umožňuje:

  • Zjišťovat, kteří účastníci jsou ve skupinovém chatu Viberu
  • Číst zprávy Viberu se všemi emotikony, čmáranicemi a samolepkami
  • Prohlížet fotografie, videa a zvukové soubory sdílené ve službě Viber
  • Přistupovat ke kontaktům a profilovým obrázkům Viberu
  • Stahovat všechna zachycená data do počítače

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci Viber Spy App?

Jakmile je Odposlech iPhonu nainstalován na cílovém zařízení, může běžet neviditelně na pozadí a shromažďovat informace, které potřebujete k ochraně svých dětí a podnikání. Je nenáročný na výdrž baterie, nevzbuzuje žádné podezření a začne monitorovat automaticky.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče vás může znepokojovat, čemu jsou Vaše děti denně vystaveny prostřednictvím služby Viber. S kým si chatují a o čem se baví? Jakkoli je jejich telefon užitečným nástrojem, může ohrozit jejich bezpečnost nebo se stát zdrojem jejich negativního ovlivňování. S aplikací Odposlech telefonu iPhone můžete mít přehled o všem, co se v jejich životě děje.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Neplní vaši zaměstnanci své úkoly včas? Máte podezření, jak tráví svůj čas v práci? Pokud máte pochybnosti, že využívají vaši firmu nebo ji jinak ohrožují, pak vám naše funkce špionážní aplikace Viber pomůže začít chránit vaši firmu tím, že budete mít přehled o všem, co se říká.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud používáte Viber, znamená to, že posíláte a přijímáte spoustu důležitých informací. Co se tedy stane, když ztratíte telefon nebo vám zablokují účet? To není neobvyklý scénář a vaše cenné vzpomínky mohou být potenciálně navždy ztraceny. Instalací aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone budete mít vždy k dispozici zálohu těchto informací, a to buď prostřednictvím online ovládacího panelu, nebo v počítači, pokud jste se rozhodli je stáhnout.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru