5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Viber Messages - Zprávy Viber

Viber Messages - Zprávy Viber

Naše funkce sledování aplikace Viber vám umožní zobrazit všechny zprávy Viber odeslané a přijaté na telefonu vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci a aktivaci bude Odposlech mobilního telefonu zachycovat a nahrávat obsah zpráv na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí aplikace sledování Viber?

Naše funkce sledování Viberu je pro rodiče účinným nástrojem pro sledování toho, čemu je vaše dítě vystaveno. Jako zaměstnavatel můžete sledovat, jak zaměstnanci tráví pracovní dobu a jak opatrně nakládají s důvěrnými obchodními informacemi.

Naše funkce sledování Viberu vám umožňuje:

  • Zjišťovat, kteří účastníci jsou ve skupinovém chatu Viber.
  • Číst zprávy Viber se všemi emotikony, čmáranicemi a samolepkami.
  • Prohlížet fotografie, videa a zvukové soubory sdílené ve službě Viber.
  • Přistupovat ke kontaktům a profilovým obrázkům Viber.
  • Stahovat všechna zachycená data do počítače.

 

Proč potřebujete naši funkci sledování Viberu?

Jakmile je Odposlech mobilu nainstalován na cílovém zařízení, může běžet neviditelně na pozadí a shromažďovat informace, které potřebujete k ochraně svých dětí a podnikání. Je nenáročný na výdrž baterie, nevzbuzuje žádné podezření a začne monitorovat automaticky.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče vás může znepokojovat, čemu jsou vaše děti denně vystaveny prostřednictvím služby Viber. S kým si chatují a o čem se baví? Jakkoli je jejich telefon užitečným nástrojem, může ohrozit jejich bezpečnost nebo se stát zdrojem jejich negativního ovlivňování. S aplikací Odposlech telefonu můžete mít přehled o všem, co se v jejich životě děje.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Neplní vaši zaměstnanci své úkoly včas? Máte podezření, jak tráví svůj čas v práci? Pokud máte pochybnosti, že využívají vaši firmu nebo ji jinak ohrožují, pak vám naše funkce sledování aplikace Viber pomůže začít chránit vaši firmu tím, že budete mít přehled o všem, co se říká.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud používáte Viber, znamená to, že posíláte a přijímáte spoustu důležitých informací. Co se tedy stane, když ztratíte telefon nebo vám zablokují účet? To není neobvyklý scénář a vaše cenné vzpomínky mohou být potenciálně navždy ztraceny. Instalací aplikace Odposlech mobilního telefonu budete mít vždy k dispozici zálohu těchto informací, a to buď prostřednictvím online ovládacího panelu, nebo v počítači, pokud jste se rozhodli je stáhnout.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Odhalení podezřelých aktivit

 

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru