5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

USB nabíječka s GPS sledovacím zařízením do auta Secutek G17

USB nabíječka s GPS sledovacím zařízením do auta Secutek G17

Duální USB nabíječka telefonů do zásuvky v autě s GPS sledovacím zařízením, možností nouzového volání, plnohodnotného telefonního hovoru i odposlechu.    více

Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS103

 Přes 10 let specialista v oboru

 Nejširší sortiment špionážní techniky

 Vlastní vývoj a výroba na zakázku

 

/usb-nabijecka-s-gps-sledovacim-zarizenim-do-auta-secutek-g17-e127198.htm
Popis

USB nabíječka s GPS sledovacím zařízením do auta Secutek G17

Toto GPS sledovací zařízení Secutek G17 je naprosto nenápadně zamaskované jako běžná nabíječka mobilů do auta. Poskytuje však přehled o pohybu vozu včetně upozornění do mobilní aplikace, pokud se vůz pohne. Je vybaveno SOS nouzovým tlačítkem, pomocí kterého lze uskutečnit nouzový telefonát. Umožňuje uskutečnění plnohodnotného hovoru, případně diskrétní odposlech kabiny vozu. Díky vestavěné dobíjecí baterii je zajištěn provoz i několik hodin po vyjmutí ze zásuvky. Zprovoznění zařízení je jednoduché, stačí vložit SIM kartu s nabitými daty a dále pokračovat podle návodu, který naleznete v přílohách na této stránce.

Klíčové vlastnosti: 

 • Sledovací systém: vlastní aplikace 
 • Přehrávání stopy + historie stopy
 • Mikrofon + reproduktor
 • Geo-funkce
 • GPS lokační čas
 • Vstup nabíječky do auta: DC 9-32V
 • Výstup nabíječky do auta: DC 5V 4,8A (jeden výstup USB), DC 5V 2,4A (duální výstup USB)
 • Baterie: dobíjecí lithium-polymerová baterie 350 mAh

Na rozdíl od jiných podobných přístrojů umožňuje Secutek G17 obousměrnou hlasovou komunikaci, případně pouze diskrétní odposlech kabiny vozu. Vypadá jako běžná nabíječka mobilních telefonů a má i zachovány její funkce

Další funkce a vlastnosti: 

 • Síť: GSM 850/900/1800/1900MHz, podpora GPRS třídy 12
 • Metody určování polohy: GPS + WiFi + LBS
 • Studený start: 38s (otevřená obloha)
 • Teplý start: 2s (otevřená obloha)
 • Pracovní teplota: -20 ℃ ~ +45 ℃
 • Pracovní vlhkost: 5% ~ 95%
 • Rozměry: 105 * 50 * 20 mm
 • Hmotnost: 55 g

Vysoká míra zabezpečení díky vibračnímu senzoru

GPS lokátor umožňuje odeslání notifikace do aplikace automaticky při zaznamenání vibrací (např. když se někdo snaží vloupat do vozu). 

Záložní napájení

Lokátor má integrovanou záložní baterii, takže i při odpojení od autobaterie se nevypne. Všechny jeho funkce zůstávají zachovány po dobu několika hodin (až dva dny). Zároveň vám přijde upozornění do mobilní aplikace o vytažení lokátoru ze zásuvky auta (přerušení napájení). Po vsunutí do zásuvky v autě se baterie začne automaticky dobíjet a udržuje se následně v plně nabitém stavu. Přístroj umožňuje dálkový restart, vypnutí i zapnutí. 

Více způsobů zjišťování polohy

Lokátor zjišťuje svou polohu pomocí satelitů GPS. Pokud nejsou dostupné, nebo mají slabý signál, určí svou polohu na základě dostupných WiFi sítí a identifikace IP adres jejich routerů. Pokud nejsou dostupné ani tyto sítě, zjistí polohu pomocí buněk GSM. 

Plnohodnotný telefon

Pomocí SOS tlačítka můžete uskutečnit telefonní hovor na přednastavené číslo. Z registrovaného čísla můžete lokátor zavolat a buď přímo komunikovat s posádkou vozu (lokátor má zabudovaný mikrofon a reproduktor), nebo jen diskrétně odposlouchávat dění v kabině vozu. Pro úsporu vašich telefonních nákladů umožňuje lokátor též zpětné volání. Za stejným účelem si pomocí datového přenosu můžete nechat zaslat na svůj mobilní telefon 40 sekundový akustický záznam z vozu. 

Funkce GEO fence

Můžete stanovit hranice, kde se lokátor smí pohybovat a při opuštění vymezeného prostoru zašle lokátor upozornění do mobilní aplikace. 

Nabíječka mobilních zařízení

Lokátor má dva USB výstupy, které jsou plně funkční a můžete je použít na dobíjení libovolných přenosných zařízení. Lokátor tak vypadá velmi nenápadně a nebudí žádnou nežádoucí pozornost

Ať již chcete sledovací zařízení použít pro zabezpečení svého vozu, či pro kontrolu tras firemních vozů, tak je tento lokátor perfektní volbou.

Obsah balení:

 • GPS lokátor Secutek G17 - bílá barva
 • Uživatelský manuál
Informace k návodům v češtině

Šetříme lesy a návody standardně netiskneme. Můžete si je ovšem stáhnout v záložce "Přílohy".
Zároveň můžete najít spoustu tipů a triků v sekci Technická poradna.
/product-action/increment-product-view-count?productId=127198

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Výrobci

Kontakt

+420 212 248 598 +420 725 359 870 facebook
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru