5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

TIP na produkt: Skrytá HD WiFi kamera v routeru

Pokud jde o skryté kamery, tak nejlepší jsou ty, které dokáží bez problémů zapadnout do vaší domácnosti nebo kanceláře. Proto jsme velmi rádi, že vám můžeme představit produkt, který se na takový monitoring úplně hodí - Skrytá HD WiFi kamera v routeru.

text

Tato skrytá kamera vypadá jako běžný bezdrátový router. Přiznejme si, kdo doma nebo v kanceláři nemá WiFi router? Díky tomu, že jsou routery takové běžné, mohou zapadnout téměř kdekoliv a nikdo nebude v podezření, že jde o skrytou kameru.

Model Secutek SAH-IP026 je navržen tak, aby vypadal úplně jako router a v anténě má zabudovaný výkonný objektiv s vysokým Full HD rozlišením. Díky pohyblivé anténě objektiv snadno nasměrujete tam kde je třeba. Zařízení je napájeno střídavým proudem, což znamená, že se nemusíte obávat životnosti baterie. Jednoduše router připojíte k napájení a kamera bude pracovat nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Hlavní vlastnosti a parametry

  • stále napájení z el. sítě - nepřetržitý provoz 24/7
  • vysoká kvalita videa - kamera dokáže zobrazovat video ve vysokém Full HD rozlišení
  • žádné poplatky - za nahrávání nebo sledování kamery nic neplatíte
  • upozornění při pohybu - při detekování pohybu vám přijde push notifikace
  • perfektní krytí - žádné diody, žádné zvuky, zařízení ničím neevokuje, že je v něm kamera
  • IR noční vidění - s kamerou uvidíte obraz i v naprosté tmě
  • nahrávání na microSD kartu - všechny záznamy se ukládají na vloženou paměťovou kartu
text

První zapojení

Kamera je navržena pro snadnou instalaci a obsluhu. Nejprve si jednoduše stáhněte do mobilu bezplatnou aplikaci na ovládání a sledování kamery. Aplikace je kompatibilní na zařízeních s operačním systémem Android a iOS.

Připojte kameru do el. sítě a pomocí aplikace připojte kameru k vaší WiFi síti v domácnosti nebo kanceláři. Celý proces nastavení trvá cca 5 - 10 minut a kameru budete mít okamžitě v provozu.

Pokud máte partnera nebo přítele, může si aplikaci stáhnout i on a oba můžete kameru sledovat z libovolného místa na světě.

Úprava nastavení kamery

Po připojení kamery můžete přes aplikaci, kterou budete využívat na živý přenos, upravit i několik různých nastavení kamery. Můžete upravit rozlišení videa (od 640P do 1080p),zapnout nebo vypnout zvuk a dokonce nakonfigurovat režim nahrávání.

Zařízení má slot na paměťovou microSD kartu, která umožňuje snadné nahrávání videa, takže pokud jste něco neviděli živě, stále si můžete prohlédnout záznam z paměťové karty. Taková nahrávka může sloužit mnohdy i jako důkazní materiál.

text

Získání upozornění při detekci pohybu

Jednou z nejpopulárnějších funkcí této špionážní kamery jsou výstrahy detekce pohybu / aktivity. Tyto výstrahy je možné nastavit tak, aby vás kamera okamžitě upozornila push notifikací vždy, když zaznamená pohyb. To Vám umožní se rychle podívat na živý obraz a podívat se, co se děje. Zda jde o narušitele nebo pouze, že se vaše děti bezpečně vrátily ze školy domů.