TIP na produkt: Malé digitální hodiny IP006 se skrytou WiFi kamerou

Malé digitální hodiny IP006 so skrytou WiFi kamerou jsou jedním z nejnovějších přírůstků v řadě skrytých WiFi kamer.Zařízení je malé a výkonné zařízení, které vám umožňuje sledovat živý obraz nebo videozáznamy na vašem mobilním telefonu kdekoli na světě.

Hodinky jsou vybaveny kamerou s vysokým Full HD rozlišením, která zachytí velmi pěkný a čistý obraz. Kameru je možné připojit k vaší domácí WiFi, stejně jako například váš notebook, což vám umožní sledovat obraz prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace.

 
text

Nyní můžete vidět ve tmě

Jednou z jedinečných vlastností této WiFi kamery je zabudované noční IR přisvícení. Toto přisvícení dovoluje kameře vidět i v naprosté tmě na vzdálenost cca 3 - 5 metrů, takže můžete sledovat dění i když budou zhasnuta světla. I díky tomu je tato kamera vynikající volbou pro nepřetržitý skrytý kamerový monitoring.

 

Dvojité nabíjení

Na rozdíl od některých skrytých kamer, které mají pouze jednu možnost nabíjení, tato skrytá kamera v hodinách obsahuje dvojité nabíjení. Zařízení v sobě obsahuje integrovanou dobíjecí baterii. To znamená, že zařízení můžete použít na krátké akce a umístit ho přesně tam, kde potřebujete. A to vše bez kabelů.

Pro dlouhodobější sledování může být kamera nabíjena z el. sítě. Jednoduše kameru zapojíte do el. zásuvky a bez obav sledujete. Takové zapojení je ideální pro zabezpečení domácností nebo kancelářských prostor. Takže kameru stačí pouze zapojit, umístit a bez obav sledujete obraz prakticky nonstop. No a kdyby náhodou vypadl proud, tak baterie dokáže na nějakou dobu kameru stále pohánět.

 
text

Výstrahy při detekci pohybu

Pravděpodobně nebudete moci celý den vysedávat na mobilním telefonu a sledovat obraz z kamery. V této chvíli poslouží výstrahy při detekci pohybu. Kromě živého sledování obrazu můžete kameru nastavit tak, aby vám posílala okamžité push notifikace, když se zaznamená před kamerou pohyb.

Pohybové výstrahy nebo tedy push notifikace jsou užitečné z mnoha důvodů, včetně zabezpečení domácnosti, detekce narušení bezpečnosti nebo jen informaci o tom, že vaše děti dorazili se školy domů.

 

Nahrávání videa

Kromě sledování obrazu živě můžete kameru nastavit i na nahrávání videa na skrytou paměťovou microSD kartu. To Vám umožní mít kamerový záznam. Takže pokud jste něco neviděli živě, stále si můžete prohlédnout video ze záznamu.

K vytvořeným záznamům můžete přistupovat na dálku pomocí aplikace nebo můžete zvolit paměťovou kartu, vložit ji do PC a přehrát si záznamy. Soubory si tak můžete uložit do svého počítače, poslat je e-mailem nebo je jen odstranit.

text

Ať už hledáte skrytou kameru na jakýkoliv monitoring prostor, tak Malé digitální hodiny IP006 se skrytou WiFi kamerou jsou zásahem do černého. Kamera je nenápadná, má dvojité nabíjení, má možnost vzdáleného online sledování, ukládá videozáznam na paměťovou kartu a ještě vidí i v noci. No co víc na monitoring potřebujete?