5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Tinder Messages - Zprávy Tinder

Tinder Messages - Zprávy Tinder

Nyní je možné na dálku špehovat zprávy Tinderu pomocí naší sledovací funkce Tinder. Po instalaci Odposlechu mobilního telefonu zachytí a nahraje detaily zpráv Tinderu na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později pohodlně přečíst.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Tinder zpráv?

Naše funkce sledování Tinderu vám umožňuje špehovat zprávy Tinderu, aniž by vás někdo odhalil. Můžete tak odhalit důležité informace o tom, co vaši blízcí a zaměstnanci dělají na svých zařízeních. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit zprávy Tinderu včetně podrobností, jako jsou zprávy z chatu, obrázek GIF, profilový obrázek, profilové obrázky přátel, jména konverzací, podpora emoji
  • Zůstat po celou dobu zcela nepozorován
  • Prohlížet si zachycené zprávy na svém zabezpečeném online panelu nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace pro prohlížení na mobilním portálu

 

Proč potřebujete špehovat zprávy Tinder?

Tinder je nejpopulárnější seznamovací aplikace na světě, což znamená, že někdo z vašich známých pravděpodobně pravidelně swipuje. Ačkoli je to zcela normální, možná budete muset zkontrolovat, zda se posílání zpráv na Tinderu nestává pro zaměstnance příliš velkým rozptýlením, nebo zajistit bezpečnost svých dětí.

 

Výhody pro rodiče

Vzhledem k nebezpečím, která jsou v dnešní společnosti stále častější, nebyla ochrana dětí na internetu nikdy tak důležitá. Jednou z výhod naší funkce sledování Tinderu je možnost mít vždy přehled o tom, jaké konverzace vaše děti vedou a s kým se baví.

Můžete mít například obavy - zejména pokud jsou v pubertě - že vaše děti využívá starší muž nebo žena, a chcete zajistit jejich bezpečnost. Pomocí naší funkce sledování aplikace Tinder se můžete podívat na konverzace a zjistit klíčové informace týkající se polohy vašeho dítěte nebo toho, s kým mluví.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Vzhledem k tomu, že stále více zaměstnanců pracuje z domova, můžete mít oprávněné obavy, zda jsou vaši zaměstnanci produktivní. Pokud tedy máte podezření, že konkrétní zaměstnanec tráví velkou část dne na Tinderu na firemním zařízení, pak vám možnost špehovat jeho zprávy na Tinderu může pomoci zvýšit produktivitu zaměstnanců.

V jiném scénáři by mohl být zaměstnanec na Tinderu terčem útoku kvůli tomu, pro koho pracuje, protože v jeho profilu na Tinderu je zobrazena jeho práce. Tím se vystavují riziku, že se na ně zaměří konkurence, která hledá důvěrné informace. Pomocí naší funkce sledování Tinderu můžete zajistit, aby váš tým nediskutoval o citlivých firemních informacích.

 

Výhody pro jednotlivce

Stejně jako v předchozích dvou případech, ani v moderním světě není bezpečí nikdy dost. Proto je při setkání s lidmi, kteří jsou v podstatě cizí, důležité sdílet informace o tom, kde se nacházíte.

Tím, že dáte příteli přístup ke svým zprávám na Tinderu a naopak, můžete zajistit bezpečnost někoho, na kom vám záleží. Ať už se jedná o spolubydlícího, nejlepšího přítele nebo sourozence, použití naší funkce sledování aplikace Tinder může být klíčem k tomu, abyste se vyhnuli katastrofě. Na druhou stranu, pokud si na Tinderu povídáte se svým budoucím manželem nebo manželkou a ztratíte telefon nebo chat omylem vymažete, budete mít vždy zálohu zpráv z Tinderu na svém online panelu Odposlechu mobilu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

 

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru