5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Tinder Messages - Zprávy Tinder na iPhonu (iOS)

11.07.2022
Tinder Messages - Zprávy Tinder na iPhonu (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí Sledování zpráv Tinderu?

Nyní je možné na dálku špehovat zprávy Tinderu pomocí naší špionážní aplikace Tinder. Po instalaci Odposlech iPhonu zachytí a nahraje detaily zpráv Tinderu na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později pohodlně přečíst.

Naše funkce aplikace pro sledování Tinderu vám umožňuje špehovat zprávy Tinderu, aniž by vás někdo odhalil. Můžete tak odhalit důležité informace o tom, co vaši blízcí a zaměstnanci dělají na svých zařízeních. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit zprávy Tinderu včetně podrobností, jako jsou zprávy z chatu, obrázky GIF, profilové obrázky, profilové obrázky přátel, názvy konverzací. Je zde i podpora emoji.
  • Zůstat po celou dobu zcela nepozorován(a).
  • Prohlížet zachycené zprávy na zabezpečeném online panelu nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace pro prohlížení na mobilním portálu.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete sledovat zprávy Tinderu?

Tinder je nejpopulárnější seznamovací aplikace na světě, což znamená, že někdo z vašich známých pravděpodobně pravidelně swipuje. Ačkoli je to zcela normální, možná budete muset zkontrolovat, zda se posílání zpráv na Tinderu nestává pro zaměstnance příliš velkým rozptýlením, nebo zajistit bezpečnost svých dětí.

 

Výhody pro rodiče

Vzhledem k nebezpečím, která jsou v dnešní společnosti stále častější, nebyla ochrana dětí na internetu nikdy tak důležitá. Jednou z výhod naší funkce sledování Tinderu je možnost mít vždy přehled o tom, jaké konverzace vaše děti vedou a s kým se baví.

Můžete mít například obavy - zejména pokud jsou v pubertě - že vaše děti využívá starší muž nebo žena, a chcete zajistit jejich bezpečnost. Pomocí naší funkce Sledování aplikace Tinder se můžete podívat na konverzace a zjistit klíčové informace týkající se polohy vašeho dítěte nebo toho, s kým mluví.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Vzhledem k tomu, že stále více zaměstnanců pracuje z domova, můžete mít oprávněné obavy, zda jsou vaši zaměstnanci produktivní. Pokud tedy máte podezření, že konkrétní zaměstnanec tráví velkou část dne na Tinderu na firemním zařízení, pak vám možnost špehovat jeho zprávy na Tinderu může pomoci zvýšit produktivitu zaměstnanců.

V jiném scénáři by mohl být zaměstnanec na Tinderu terčem útoku kvůli tomu, pro koho pracuje, protože v jeho profilu na Tinderu je zobrazena jeho práce. Tím se vystavují riziku, že se na ně zaměří konkurence, která hledá důvěrné informace. Pomocí naší funkce aplikace Tinder Spy můžete zajistit, aby váš tým nediskutoval o citlivých firemních informacích.

 

 

Výhody pro jednotlivce

Stejně jako v předchozích dvou případech, ani v moderním světě není bezpečí nikdy dost. Proto je při setkání s lidmi, kteří jsou v podstatě cizí, důležité sdílet informace o tom, kde se nacházíte.

Tím, že dáte příteli přístup ke svým zprávám na Tinderu a naopak, můžete zajistit bezpečnost někoho, na kom vám záleží. Ať už se jedná o spolubydlícího, nejlepšího přítele nebo sourozence, použití naší funkce Sledování aplikace Tinder může být klíčem k tomu, abyste se vyhnuli katastrofě. Na druhou stranu, pokud si na Tinderu povídáte se svým budoucím manželem nebo manželkou a ztratíte telefon nebo chat omylem vymažete, budete mít vždy zálohu zpráv z Tinderu na svém online panelu Odposlechu iPhonu.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru