5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Telegram Messages - Zprávy Telegram

Telegram Messages - Zprávy Telegram

Naše funkce sledování aplikace Telegram vám umožní na dálku a diskrétně sledovat všechny příchozí a odchozí chaty Telegramu na zařízení vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci aplikace Odposlech mobilního telefonu tyto konverzace zachytí a nahraje je na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Telegram Messengeru?

Samodestruktivní chatové zprávy, šifrování end-to-end a ochrana soukromí - to vše jsou funkce, díky kterým se Telegram stal úspěšnou aplikací. Když však toto utajení ohrožuje vaše dítě nebo firmu, můžete se spolehnout na náš software pro spolehlivé sledování zpráv Telegramu. Funkce sledování aplikace Telegram messenger programu Odposlech mobilu umožňuje:

  • Snadné čtení konverzací Telegramu
  • Uložení tajných zpráv - i po jejich smazání v cílovém zařízení
  • Okamžité zobrazení toho, kdo zprávy odeslal a přijal
  • Zobrazit veškerý sdílený obsah, včetně obrázků, videí, příloh a dalších souborů

 

Proč je třeba sledovat zprávy Telegramu?

Mnoha lidem se nelíbí, že k obsahu jejich chatu mají přístup technologické společnosti, které vlastní platformy, nebo že je předávají marketingovým společnostem. Není tedy divu, že si Telegram díky své zcela bezpečné a soukromé chatovací aplikaci získal věrné příznivce. Takové soukromí však může mít svou cenu, pokud se používá nezodpovědně.

Zabránění vystavení sexuálně explicitnímu obsahu nebo zastavení krádeže citlivých obchodních údajů jsou jen některé z případů, kdy se monitorování stává nezbytným. Náš software Odposlech telefonu vám nabízí funkce, které potřebujete k ochraně sebe a svých blízkých tím, že v reálném čase znáte zprávy Telegramu, které jsou odesílány do a z jejich smartphonu nebo tabletu.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiči dítěte, které používá Telegram, se vám může líbit, že zprávy, které s vámi sdílí, jsou zašifrované a v bezpečí před zvědavýma očima cizích lidí. Je však znepokojující vědět, že zásady ochrany soukromí služby Telegram také fungují ve prospěch lidí, kteří ji raději používají škodlivým způsobem, jak bylo hojně uváděno v některých alarmujících zprávách. Určitě byste nechtěli, aby si váš syn nebo dcera vyměňovali tajné chaty se členy teroristické skupiny nebo aby se stali terčem sexuálního predátora. Aplikace Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout klid a jistotu, že budete přesně vědět, s kým vaše dítě tráví čas na Telegramu a o čem přesně se baví, abyste mohli v případě potřeby rychle zasáhnout.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Telegram je vynikající komunikační nástroj pro firmy. Na rozdíl od některých platforem pro zasílání zpráv je Telegram zdarma. A protože umožňuje až 100 000 účastníků skupinového chatu, je skvělý i pro rostoucí týmy. Jako majitelé firmy oceníte možnost chatovat se svými zaměstnanci o důležitých pracovních záležitostech a zároveň vědět, že vaše konverzace jsou soukromé.

Funkce ochrany soukromí v aplikaci Telegram však mohou vaši zaměstnanci také zneužít. Díky funkci tajného chatu může snadno dojít k úniku informací o vaší firmě ke konkurenci bez vašeho vědomí. Pokud to zůstane bez kontroly, může vás to stát spoustu peněz nebo dokonce vést k úplnému krachu vaší společnosti. S naší funkcí sledování aplikace Telegram messenger nemůže být sledování zpráv Telegramu, které jsou sdíleny z uživatelských účtů vašich zaměstnanců, jednodušší.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud si ceníte soukromí na internetu a chcete používat aplikaci, která zaručeně udrží vaše konverzace v tajnosti, pak jste pravděpodobně fanoušky aplikace Telegram. V některých situacích - například když potřebujete vyřešit hádku nebo když vám byl zaslán důležitý soubor, obrázek nebo video - se však může hodit mít záznam zpráv, které jste si vyměnili s ostatními.

Vzhledem k tomu, že zprávy Telegramu nejsou nikdy uchovávány na serverech společnosti, je na vás, abyste zajistili uložení kopie všech svých chatů. Naše funkce sledování messengeru Telegram je skvělá pro osobní použití, protože vám umožňuje zálohovat zprávy, včetně smazaných tajných konverzací, na vlastním pohodlném online portálu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru