5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Sycret Voice - hardarové šifrování komunikace

Sycret Voice - hardarové šifrování komunikace

Sycret Voice je unikání řešení pro šifrování mobilní komunikace. Umožňuje šifrování hovorů, SMS, IM i šifrované zasílání souborů. Sycret Voice je mobilní aplikace pro telefony s OS Android, která k šifrování dat využívá externí šifrovací chip, integrovaný do micro SD karty.    více

Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: SPYpro SPYpro
Kód produktu: SIF01

 Přes 10 let specialista v oboru

 Nejširší sortiment špionážní techniky

 Vlastní vývoj a výroba na zakázku

 

/sycret-voice-hardarove-sifrovani-komunikace-e124371.htm
Popis

Sycret Voice - hardarové šifrování komunikace

Šifrovací chip je implementován do microSD karty, kterou stačí vložit do vašeho telefonu a následně můžete provádět šifrované hovory a další formy šifrované komunikace. Díky šifrování na vojenské úrovni je možnost odposlechu komunikace zcela vyloučená

 

Funkce:

 • šifruje hovory, zprávy i soubory
 • bezpečnostní certifikát EAL5+ a FIPS 140-2 Level 3
 • kompatibilita s drtivou většinou telefonů s OS Android
 • hardwardové šifrování

Nejvyšší úroveň zabezpečení

FIPS 140-2 Level 3

Norma FIPS 140-2 se konkrétně týká bezpečnostních požadavků na kryptografické moduly. Definuje čtyři zvyšující se kvalitativní úrovně zabezpečení: úroveň 1, úroveň 2, úroveň 3 a úroveň 4. Úrovně jsou navrženy tak, aby pokrývaly široké spektrum možných použití a prostředí, ve kterých se kryptografické moduly dají využívat. Kompletní popis každé úrovně najdete v publikaci o FIPS 140-2 na webu organizace NIST (FIPS PUB 140-2). Kryptografické moduly vyhovující normě FIPS 140-2 jsou pro ochranu citlivých informací přijímány federálními úřady USA. Produkt také splňuje normu CC EAL5+.

Jak probíhá šifrování

Sycret Voice je unikátní řešení, které kombinuje nejvyšší míru zabezpečení, kterou běžně nabízí pouze speciálně upravené šifrovací telefony a komfort používání spolu s podstatně nižší pořizovací cenou, kterou nabízí šifrovací aplikace

Proces šifrování probíhá zcela mimo systém Android, přímo na šifrovacím čipu čímž je zajištěna nesrovnatelně vyšší bezpečnost oproti aplikacím, které k šifrování využívají výpočetní výkon telefonu. 

Point to Point šifrování

Proces šifrování i generování klíčů probíhá přímo na šifrovacím čipu, a veškerá data odcházející z mobilního telefonu jsou tedy již plně zabezpečena. 

Šifrovací klíč je generován náhodně před každým hovorem, a ihned po ukončení je odstraněn. Prodejce ani výrobce zařízení nemůže jakýmkoliv způsobem ovlivnit ani zjistit, konkrétní šifrovací klíče.

Šifrujte telefonní hovory a mluvte bezpečně

Sycret Voice vás ochrání proti odposlechu telefonních hovorů v reálném čase, i proti jejich nahrávání jak telefonním operátorem, tak nepovolanými osobami využívající například GSM interceptor nebo IMSI catcher. Každý hovor, který uskutečníte prostřednictvím Sycret Voice bude zcela bezpečný.

Šifrováný chat pro dopisování bez obav

Chatování přes messengery typu WhatsApp, Viber či další je bezpochyby podstatně bezpečnější než využívání tradičních zpráv SMS. Dojde-li však na lámání chleba, tak se určité zejména státní složky nemají problém k takovéto komunikaci dostat. Sdělujete-li do chatu opravdu citlivá data, je tedy zabezpečení těchto služeb zcela nedostatečné. Naopak využívání Sycret Voice vám poskytne dokonalou ochranu proti jakýmkoliv formám odposlechu komunikace. Šifrovací klíče jsou generovány zcela náhodně a ani samotný výrobce nemá žádnou možnost, jak se ke komunikaci dostat.

Funkce SAFE BOX + Sycret Cloud

Sycret Voice umožňuje ukládat zašifrovaná data přímo do své paměti nebo se propojit s účtem v dropboxu a ukládat šifrovaná data do něj. Budete tak moci sdílet citlivá data s přáteli či kolegy zcela bezpečně, bez rizika, že skončí v nepovolaných rukou.

Proces instalace

 1. Stáhněte si aplikaci Sycret Voice z Google Play
 2. Vložte šifrovací modul do telefonu a aktivujte ho skrz aplikaci Sycret Voice
 3. Provádějte šifrované hovory či odesílejte zašifrované soubory či zprávy

Kompletní zabezpečení

Sycret Voice uchrání vaši komunikaci a data proti jakýmkoliv útokům. Konkrétně se jedná o:

 • trojské koně
 • man - in - the - middle
 • odposlech telefonním operátorem
 • odposlech pomocí tzv. GSM Interceptoru nebo IMSI Catcheru
 • fyzický útok

Obsah balení:

 • micro SD karta s integrovaný šifrovacím čipem
 • předplatné na 12 měsíců využívání aplikace

Po 12ti měsících je nutné předplatné obnovit za cenu 5000,- Kč / rok.

Informace k návodům v češtině

Šetříme lesy a návody standardně netiskneme. Můžete si je ovšem stáhnout v záložce "Přílohy".
Zároveň můžete najít spoustu tipů a triků v sekci Technická poradna.
/product-action/increment-product-view-count?productId=124371

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Nejoblíbenější

Kontakt

+420 212 248 598 +420 725 359 870 facebook
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru