5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Spycall - Odposlech okolí

Spycall - Odposlech okolí

Pokud chcete okamžitě odposlouchávat okolí telefonu svého dítěte nebo zaměstnance, a to tajně a v reálném čase pomocí vlastního telefonu, pak potřebujete funkci Odposlech okolí programu Odposlech mobilního telefonu. Stačí zadat telefonní číslo uvnitř vašeho online účtu Odposlechu mobilu a poté zavolat na jejich telefon z vašeho telefonu, když není používán, abyste se mohli tajně připojit a okamžitě začít odposlouchávat.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Odposlech okolí?

Chcete-li si poslechnout, kde se někdo právě nachází, v reálném čase, aniž by o tom věděl, pak vám Odposlech telefonu a jeho funkce Odposlech okolí dává možnost slyšet, kde přesně se nachází, a to pouhým zavoláním na jeho vlastní telefon, když se jeho telefon nepoužívá a je nečinný. Budete moci přesně pochopit, co se kolem nich děje, zatímco oni nebudou vědět nic. Jejich telefon bude fungovat přesně tak, jako by se nic nedělo, takže budete vždy v bezpečí před odhalením.

  • Pomocí vlastního telefonu můžete okamžitě a v reálném čase tajně poslouchat
  • Funguje, i když se jejich telefon nepoužívá, takže vás nikdy neodhalí
  • Jejich telefon vypadá a funguje normálně po celou dobu, kdy odposloucháváte vy

 

Proč potřebujete odposlouchávat okolí?

Položili jste si někdy otázku:

  • Co si o mně skutečně myslí?
  • Chovají se profesionálně, když jsem pryč?
  • Co se děje na schůzce?
  • Je mé dítě šikanováno?

To všechno jsou otázky, které si denně klademe, ale obvykle na ně nedokážeme odpovědět. Odposlech mobilního telefonu to mění, protože vám konečně umožní poslouchat, co se děje mimo dosah vašeho sluchu.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče se vždy snažíte své dítě co nejlépe chránit. Avšak ve světě, kde průměrné dítě ve věku 8 až 18 let tráví třetinu dne schované před mobilním zařízením, nebylo nikdy obtížnější dohlížet na své děti.

Setkává se vaše dítě v obchodním centru s cizí osobou? Považovali byste je za problémového teenagera? Mělo v minulosti problémy se zneužíváním drog nebo závislostí? Pokud vám tyto scénáře něco říkají, nepochybně vás zajímá, co vaše dítě dělá. Naše funkce Odposlechu okolí vám umožní slyšet, co se v okolí vašeho dítěte říká. Navíc vám umožní kdykoli zjistit, kde se nachází a s kým je. Zajistí tak starostlivým rodičům tolik potřebný klid.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Monitorování zaměstnanců je na vzestupu, protože podniky se snaží chránit svá hlavní aktiva a sledovat zaměstnance, jejichž činnost může mít významný dopad na hospodářský výsledek podniku.

Jak ukazuje nedávný skandál Goldman Sachs 1MDB, který způsobil pokles akcií společnosti o 35 %, jednání jednoho nepoctivého zaměstnance může organizaci stát miliony dolarů.

I když svým zaměstnancům věříte, že svůj telefon používají zodpovědně, vždy se najde několik zaměstnanců, které budete muset zkontrolovat. Uzavírá zaměstnanec dohody pro svůj soukromý prospěch? Možná budete překvapeni. Bere státní zaměstnanec úplatky? Opakovaně jsme se přesvědčili, že tomu tak je. Naše funkce Odposlech okolí vám poskytuje informace, které potřebujete k přijímání zásadních obchodních rozhodnutí, a shromažďuje důkazy pro stíhání pachatelů.

 

Výhody pro jednotlivce

Odposlech okolí nabízí také výhody pro osobní použití. Vzpomeňte si, kolikrát jste ztratili svůj telefon, chtěli byste zjistit, kde může být, a také určit, kdo ho vzal? Jednoduše si nainstalujte Odposlech mobilního telefonu do vlastního zařízení a odposlouchávejte okolí telefonu, což vám pomůže s jeho sledováním a nalezením. Toto je jeden z mnoha případů použití, jak může být funkce Odposlech okolí užitečná pro osobní prospěch.

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru