5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Spycall - Odposlech okolí iPhonu (iOS)

Spycall - Odposlech okolí iPhonu (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí Spycall?

Pokud chcete okamžitě odposlouchávat okolí telefonu svého dítěte nebo zaměstnance, a to tajně a v reálném čase pomocí vlastního telefonu, pak potřebujete Spycall. Stačí zadat telefonní číslo uvnitř vašeho online účtu Odposlechu iPhonu a poté zavolat na jejich telefon z vašeho telefonu, když není používán, abyste se mohli tajně připojit a okamžitě začít odposlouchávat.

 

Chcete-li si poslechnout, kde se někdo právě nachází, v reálném čase, aniž by o tom věděl, pak vám Odposlech telefonu iPhone a jeho funkce Spycall dává možnost slyšet, kde přesně se nachází, a to pouhým zavoláním na telefon, když se jeho telefon nepoužívá a je nečinný. Budete moci přesně pochopit, co se kolem nich děje, zatímco oni nebudou vědět nic. Jejich telefon bude fungovat přesně tak, jako by se nic nedělo, takže budete vždy v bezpečí před odhalením.

  • Pomocí vlastního telefonu můžete okamžitě a v reálném čase tajně poslouchat.
  • Funguje, i když se jejich telefon nepoužívá, takže vás nikdy neodhalí.
  • Jejich telefon vypadá a funguje normálně po celou dobu, kdy odposloucháváte vy.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

K čemu potřebujete Spycall?

Položili jste si někdy otázku:

  • Co si o mně opravdu myslí?
  • Chovají se profesionálně, když jsem pryč?
  • Co se děje na schůzce?
  • Je mé dítě šikanováno?

 

To všechno jsou otázky, které si denně klademe, ale běžně na ně nedokážeme odpovědět. Systém Odposlech mobilního telefonu iPhone to vše mění, protože vám konečně umožní poslouchat, co se děje mimo dosah vašeho sluchu.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče se vždy snažíte své dítě co nejlépe chránit. Avšak ve světě, kde průměrné dítě ve věku 8 až 18 let tráví třetinu dne schované před mobilním zařízením, nebylo nikdy obtížnější dohlížet na své děti.

Setkává se vaše dítě v obchodním centru s cizí osobou? Považovali byste je za problémového teenagera? Mělo v minulosti problémy se zneužíváním drog nebo závislostí? Pokud vám tyto scénáře něco říkají, nepochybně vás zajímá, co vaše dítě dělá. Naše funkce špionážního hovoru vám umožní slyšet, co se v okolí vašeho dítěte říká. Navíc vám umožní kdykoli zjistit, kde se nachází a s kým je. Zajistí tak starostlivým rodičům tolik potřebný klid.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Monitorování zaměstnanců je na vzestupu, protože podniky se snaží chránit svá hlavní aktiva a sledovat zaměstnance, jejichž činnost může mít významný dopad na hospodářský výsledek podniku.

Jak ukazuje nedávný skandál Goldman Sachs 1MDB, který způsobil pokles akcií společnosti o 35 %, jednání jednoho nepoctivého zaměstnance může organizaci stát miliony dolarů.

I když svým zaměstnancům věříte, že svůj telefon používají zodpovědně, vždy se najde několik zaměstnanců, které budete muset zkontrolovat. Uzavírá zaměstnanec dohody pro svůj soukromý prospěch? Možná budete překvapeni. Bere státní zaměstnanec úplatky? Opakovaně jsme se přesvědčili, že tomu tak je. Naše funkce Spycall vám poskytuje informace, které potřebujete k přijímání zásadních obchodních rozhodnutí, a shromažďuje důkazy pro stíhání pachatelů.

 

Výhody pro jednotlivce

Spycall nabízí také výhody pro osobní použití. Vzpomeňte si, kolikrát jste ztratili svůj telefon, chtěli byste zjistit, kde může být, a také určit, kdo ho vzal? Jednoduše si nainstalujte Odposlech telefonu iPhone do vlastního zařízení a odposlouchávejte okolí telefonu, což vám pomůže s jeho sledováním a obnovou. Toto je jeden z mnoha případů použití, jak může být funkce Spy Call užitečná pro osobní prospěch.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru