5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Spoof SMS pro iPhone (iOS)

Spoof SMS pro iPhone (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat se Spoof SMS?

Spoof SMS je jedinečná funkce Odposlechu iPhonu, která umožňuje odeslat neviditelnou SMS z cílového zařízení na jakýkoli kontakt, který lze nalézt v telefonním seznamu cíle - nebo na jiné číslo podle vašeho výběru.

Podvržená SMS je falešná textová zpráva, kterou mohou uživatelé odeslat z cílového telefonu na jiné zařízení. Po instalaci aplikace Odposlech telefonu iPhone do cílového zařízení můžete tento telefon vzdáleně ovládat a odeslat SMS na libovolné číslo. Podvržená zpráva vypadá jako ostatní textové zprávy z telefonu, až na to, že v odeslané poště cílového zařízení o ní není žádný důkaz.

  • Odesílání podvržených SMS bez vědomí majitele zařízení.
  • Vytvářejte falešné zprávy na online uživatelském portálu a poté je neviditelně odešlete na cílové zařízení nebo telefonní číslo.
  • Podvržené SMS zprávy se nezobrazí v cílové schránce.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč můžete potřebovat poslat falešnou textovou zprávu?

Možná si říkáte, proč bych vůbec měl posílat falešné textové zprávy? Skutečnost je taková, že zasílání falešných textových zpráv může být velmi užitečné pro rodiče, zaměstnavatele i jednotlivce, protože vám umožní zjistit informace o cíli nebo vám pomůže zastavit komunikaci mezi cílem a některým z jeho kontaktů. Cíl si nebude vědom žádného podvržení SMS a podvrženou zprávu nebude možné vystopovat zpět k vám.

 

Výhody pro rodiče

Falešná zpráva je skvělý způsob, jak zjistit informace o vašich dětech nebo jim pomoci dostat se z problémů - zejména pokud si všimnete, že se vaše dcera začala stýkat se špatnou partou, nebo pokud máte podezření, že je váš syn šikanován. Jako rodiče chceme své děti chránit a funkce falešných textových zpráv Odposlechu mobilního telefonu iPhone je k tomu účinným nástrojem.

Pomocí podvržených SMS můžete zjistit, kam vaše dcera skutečně jde, když tvrdí, že má sraz se svou nejlepší kamarádkou v obchodním centru, nebo mít možnost zasáhnout v situacích, kdy je třeba, aby dospělý zasáhl dříve, než se věci vymknou kontrole.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Zaměstnavatelé mohou pomocí SMS spoofingu potvrdit nebo vyvrátit podezření, že zaměstnanec krade firemní data nebo sdílí důvěrné informace.

Pošlete falešnou textovou zprávu kontaktu, u kterého máte podezření, že s ním váš zaměstnanec komunikuje, a domluvte si s ním schůzku - například ''Ahoj Johne, sejdeme se v 19 hodin v kavárně? Mám nějaké další informace. Není třeba reagovat." - Nebo korespondenci ukončete takto: "Ahoj Johne, myslím, že můj šéf má nějaké podezření. Nejlepší bude, když se na nějakou dobu nebudeme vyjadřovat a já se ti ozvu, až se situace uklidní."

 

Výhody pro jednotlivce

Posílání falešných textových zpráv je užitečné i v každodenním životě. Pomocí falešných SMS zpráv můžete vyvést z míry svého nejlepšího přítele, který se chystá na narozeninovou oslavu s překvapením, nebo se s někým podělit o tajemství, které nemůže pocházet od vás.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru