5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Spoof SMS - Podvodné SMS

Spoof SMS - Podvodné SMS

Spoof SMS je jedinečná funkce Odposlechu mobilního telefonu, která umožňuje odeslat neviditelnou SMS z cílového zařízení na jakýkoli kontakt, který lze nalézt v telefonním seznamu cíle - nebo na jiné číslo podle vašeho výběru.

 

Co můžete dělat se Spoof SMS?

Podvržená SMS je falešná textová zpráva, kterou mohou uživatelé odeslat z cílového telefonu na jiné zařízení. Po instalaci aplikace Sledování mobilu do cílového zařízení můžete tento telefon vzdáleně ovládat a odeslat SMS na libovolné číslo. Podvržená zpráva vypadá jako ostatní textové zprávy z telefonu, až na to, že v odeslané poště cílového zařízení o ní není žádný důkaz.

  • Odesílání podvržených SMS bez vědomí majitele zařízení
  • Vytváření falešných zpráv na online uživatelském portálu a poté je neviditelně odešlete na cílové zařízení nebo telefonní číslo
  • Podvržené SMS zprávy se nezobrazí v cílovém telefonu v odeslaných zprávách

 

Proč můžete potřebovat poslat falešnou textovou zprávu?

Možná si říkáte, proč bych vůbec měl posílat falešné textové zprávy? Skutečnost je taková, že zasílání falešných textových zpráv může být velmi užitečné pro rodiče, zaměstnavatele i jednotlivce, protože vám umožní zjistit informace o cíli nebo vám pomůže zastavit komunikaci mezi cílem a některým z jeho kontaktů. Cíl si nebude vědom žádného podvržení SMS a podvrženou zprávu nebude možné vystopovat zpět k vám.

 

Výhody pro rodiče

Falešná zpráva je skvělý způsob, jak zjistit informace týkající se vašich dětí nebo jim pomoci dostat se z problémů - zejména pokud si všimnete, že se vaše dcera začala stýkat se špatnou partou, nebo pokud máte podezření, že je váš syn šikanován. Jako rodiče chceme své děti chránit a funkce falešných textových zpráv Odposlechu mobilu je k tomu účinným nástrojem.

Pomocí podvržených SMS můžete zjistit, kam vaše dcera skutečně jde, když tvrdí, že má sraz se svou nejlepší kamarádkou v obchodním centru, nebo mít možnost zasáhnout v situacích, kdy je třeba, aby dospělý zasáhl dříve, než se věci vymknou kontrole.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Zaměstnavatelé mohou pomocí SMS spoofingu potvrdit nebo vyvrátit podezření, že zaměstnanec krade firemní data nebo sdílí důvěrné informace.

Pošlete falešnou textovou zprávu kontaktu, u kterého máte podezření, že s ním váš zaměstnanec komunikuje, a domluvte si s ním schůzku - například: ''Ahoj Pavle, sejdeme se v 19:00 v kavárně? Mám nějaké další informace. Není třeba reagovat." Nebo korespondenci ukončete takto: "Ahoj Pavle, myslím, že můj šéf má nějaké podezření. Nejlepší bude, když to na nějakou dobu necháme být a já se ti ozvu, až se situace uklidní."

 

Výhody pro jednotlivce

Posílání falešných textových zpráv je užitečné i v každodenním životě. Pomocí falešných SMS zpráv můžete vyvést z míry svého nejlepšího přítele, který se chystá na překvapivou narozeninovou oslavu, nebo se s někým podělit o tajemství, které nemůže pocházet od vás.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru