5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Špionážní technika

Za špionážní techniku jsou považovány veškeré produkty určené pro skrytý audio či video záznam, sledování pohybu vozů či osob, skryté minikamery, programy pro sledování PC, či odposlech mobilu. Špionážní technika může sloužit nejen detektivům, či tajným agentům ale i běžným lidem. Nejrůznější produkty špionážní techniky mohou posloužit k hlídání a ochraně dětí, pro zabezpečení domu či kanceláře. Špionážní technika, konkrétně například mikrosluchátko může také velmi usnadnit život studentům.


SPYobchod.cz nabízí kompletní sortiment špionážní techniky

V našem obchodě www.SPYobchod.cz naleznete veškeré produkty, které se špionážní techniky týkají. 
Chcete-li přejít k výběru konkrétních produktů, tak stačí vybrat požadovanou kategorii ze sloupce umístěného vlevo. Pokud byste u nás náhodou nenašli to, co hledáte, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.


Základní i profesionální špionážní technika na SPYobchod.cz

Kromě standardní nabídky špionážní techniky patří do našeho sortimentu i profesionální špionážní technika. Vybíráme si ty nejlepší dodavatele z celého světa a profesionální špionážní technika v naší nabídce tak tedy patří mezi naprostou špičku nejen na českém ale i celosvětovém trhu.

V současné době máme dodavatele špionážní techniky z USA, Číny, Taiwanu, Jižní Korei, Indie, Ruska a Japonska.

Kromě standardního prodeje špionážní techniky nabízíme i individuální úpravy techniky dle požadavků zákazníka. Mezi najčastější požadavky patří zejména kamufláž špionážní techniky či rozšíření výdrže u vybraných produktů.

Špionážní technika a její rozdělení

V následujících odstavcích stručně popíšeme jednotlivá oddělení špionážní techniky, která najdete v našem eshopu.

Odposlechy

Odposlechy jsou pravděpodobně nejběžněji využívaná špionážní technika. Odposlechy slouží ke vzdálenému poslechu prostor, či osob. Využijete-li například GSM odposlech, pak můžete pomocí mobilního telefonu provádět odposlech na libovolnou vzdálenost. 

Rozdělení odposlechů:

  • GSM odposlech
  • RF odposlech
  • Dálkový odposlech
  • Odposlech přes zeď

V odkazu naleznete veškeré odposlechy z naší nabídky a podrobněji rozepsané informace, ke konkrétním odposlechům.

Sledovací zařízení

Sledovací zařízení, je špionážní technika určená ke vzdálenému sledování pohybu osob, či vozů. Sledovací zařízení může buď fungovat aktivně - a v reálném čase odesílat svou lokaci na server, či pomocí SMS, či pasivně a pouze zazneménávat na vlastní úložiště.

Nejoblíbenější sledovací zařízení

Špionážní minikamery

Špionážní minikamery mohou sloužit k odhalení zlodějů, podvádějících zaměstnanců, nahrávání schůzek, odhalení nevěrných partnerů i pro běžné zabezpčení domu. Špionážní minikamery nabízíme v celé řadě provedení. Nebude-li vám vyhovovat žádná špionážní kamera z naší standardní nabídky, můžeme provést úpravu vybrané špionážní kamery dle vašich požadavků.

Nejoblíbenější špionážní minikamery

Odposlouchávací zařízení

Odpouslouchávací zařízení mohou posloužit k odhalení nevěry, zlodějů ve firmě a celkově ke zjišťování informací. Například GSM odposlech má zcela neomezený dosah a umožňuje tak monitorovat prostor téměř odkudkoliv na světě. Odposlouchávací zařízení nemusí sloužit pouze jako špionážní technika, ale například i k zabezpečení bytu, či kanceláře.

Mikrosluchátka

Mikrosluchátko je velmi specifická špionážní technika, kterou kromě bezpečnostních složek a bodyguardů využívají zejména studenti. Mikrosluchátko, známé také jako špionážní sluchátko či neviditelné sluchátko měří pouhých pár milimetrů a funguje zcela bezdrátově. Mikrosluchátko se bezdrátově propojí s mobilním telefonem či vysílačkou a může následně sloužit pro skrytou nápovědu.

LawMate minikamery a záznamová zařízení

Kromě běžných minikamer u nás najdete i profesionální techniku LawMate, která je vhodná i pro ty nejnáročnější uživatele. Společnost LawMate vyrábí celou řadu mini kamer se záznamem, samostatných minikamer, záznamových zařízení a další špionážní techniku.

Nejlepší produkty od LawMate

Bezpečnostní technika

Kromě špionážní techniky se věnujeme i bezpečnostní technice. Najdete u nás jak běžné zabezpečovací systémy, tak speciální bezpečnostní řešení na míru, které vyrábíme pod vlastní značkou Secutron.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru