5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Snapchat Messages - Zprávy ze Snapchatu

Snapchat Messages - Zprávy ze Snapchatu

Potřebujete špehovat Snapchat? Pomůžeme vám. Pokud jste rodič, zaměstnavatel nebo kdokoli, kdo se obává, jak se jeho blízký chová na jedné z nejpopulárnějších aplikací sociálních médií na světě - pak je funkce sledování Snapchatu v programu Odposlech mobilního telefonu odpovědí na vaše potřeby.

Jak to tedy funguje? Po instalaci do telefonu dítěte nebo zaměstnance Odposlech mobilu tajně zachytí všechny příchozí a odchozí zprávy ze Snapchatu a poté tyto konverzace nahraje na váš zabezpečený online panel - můžete si okamžitě přečíst všechny konverzace a odhalit jakékoli nevhodné nebo nebezpečné chování - to vše z pohodlí vašeho křesla.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Snapchatu?

Naše špionážní aplikace Snapchat vám umožní bezprecedentní přístup k online chování vašeho dítěte nebo zaměstnance a umožní vám:

 • Přečíst si jejich konverzace na Snapchatu
 • Filtrovat konverzace podle slov nebo frází, které jsou pro vás důležité
 • Zobrazit jméno příjemce a také čas a datum odeslání nebo přijetí zprávy
 • Dostávat upozornění na telefon, kdykoli se v konverzaci objeví klíčová slova, která jste určili jako podezřelá

 

Proč musíte sledovat Snapchat?

Zkušenosti vás naučily, že vaše dítě, zaměstnanec nebo blízká osoba, se jen zřídka přizná k pochybení. Jakmile pošlou nebo obdrží nevhodný Snapchat, zprávu smažou a vy se o tom nikdy nedozvíte.
To, jak se ukazuje, může mít zničující následky.

 

Výhody pro rodiče

Rodiče mohou být při pomyšlení na sledování zpráv svého dítěte na Snapchatu znepokojeni. Nemají přece právo na soukromí?

Skutečnost - jak ukazuje následující anekdota - je taková, že jejich bezpečnost je důležitější než vaše pohodlí.

Zeptejte se rodičů školáka Olivera Stephense. Jednoho dne nic netušící Oliver obdržel na svůj telefon zprávu ze Snapchatu. Zpráva ho vylákala do parku nedaleko jeho domova, kde byl následně brutálně zavražděn při hrůzném útoku nožem skupinou svých vrstevníků. Oliverovi i jeho útočníkům bylo méně než 16 let. Všichni používali Snapchat, ale nebyli monitorováni.

Pokud jste rodič, máte povinnost vědět.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Žijeme v bezprecedentní době, kdy průměrný člověk může během několika minut vyjádřit svůj názor milionům lidí. To představuje obrovské riziko pro společnosti, které nyní nesou odpovědnost za vše, co jejich zaměstnanci řeknou prostřednictvím sociálních médií - včetně zaměstnanců, kteří znevažují svého zaměstnavatele, obtěžují spolupracovníky nebo dokonce náhodně či záměrně vyzrazují firemní tajemství.

Naštěstí můžete ve většině zemí světa používat Odposlech telefonu ke špehování zpráv na Snapchatu svých zaměstnanců, pokud používají firemní zařízení a/nebo souhlasili se sledováním. Aplikaci Odposlech mobilu pak můžete nakonfigurovat tak, aby vás upozornila, kdykoli se v chatu objeví slovo, které jste označili jako příznakové. Například jméno konkurence, sexuální nebo hanlivé slovo.

Pokud jste zaměstnavatel, máte právo vědět.

 

Výhody pro jednotlivce

Zprávy ze Snapchatu po určité době zmizí. To znamená, že konverzace, které mají sentimentální nebo dokonce právní význam, mohou být navždy ztraceny. Nainstalujte si Odposlech mobilního telefonu do vlastního telefonu a mějte vždy kompletní zálohu všech svých konverzací - včetně těch, které byly uskutečněny přes tucet dalších aplikací sociálních médií.

 

Často kladené otázky

Níže je uveden seznam odpovědí na často kladené otázky.

 

Jak zdarma špehovat něčí Snapchat?

Neexistují žádná bezplatná řešení špionážních aplikací Snapchat a stejně jako jiné monitorovací produkty nenabízíme bezplatnou zkušební verzi. Máme však velkorysé zásady pro vrácení peněz, pokud produkt nefunguje podle popisu. 

 

Jak sledovat Snapchat?

Zajímá vás, "jak sledovat konverzace na Snapchatu?" Nebo "Jak mohu sledovat Snapchat svého dítěte, aniž by o tom vědělo?". Snapchat můžete sledovat během několika minut, zde je návod:

 1. Kontaktujte nás a zjistěte, zda je vaše zařízení kompatibilní
 2. Zakoupení předplatného programu Odposlech mobilního telefonu s nabídkou sledování Snapchatu
 3. Obdržíte uvítací e-mail s přihlašovacími údaji a licenčním klíčem
 4. Nainstalujte aplikaci Odposlech mobilu do telefonu, který chcete sledovat
 5. Zprávy Snapchat budou zachyceny a nahrány na váš zabezpečený online panel, kde si je budete moci prohlédnout

 

Jaká je nejlepší aplikace pro sledování Snapchatu?

Hledáte nejlepší aplikaci pro sledování Snapchatu? Věříme, že jsme nejlepší aplikací pro sledování Snapchatu, protože na rozdíl od ostatních Odposlech telefonu

 1. Zachycuje obě strany konverzace na Snapchatu a obsahuje důležité údaje, jako je jméno kontaktu a čas odeslání a přijetí zprávy
 2. V systému Android 10-11 je zcela skrytý
 3. Nabízí více než 50+ výkonných funkcí, které nikde jinde nenajdete, například Spycall, Ambient Recording, RemCam a RemVid
 4. Cenově je dostupnější než konkurence

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

 

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru