5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

SMS Messages - SMS zprávy pro iPhone (iOS)

23.05.2022
SMS Messages - SMS zprávy pro iPhone (iOS)
SMS Tracker je funkce Odposlechu iPhonu, která je k dispozici také jako samostatný produkt, který umožňuje zobrazit všechny odeslané nebo přijaté SMS zprávy na zařízení s nainstalovaným Odposlechem iPhonu - a to i v případě, že SMS byly smazány. Po instalaci Odposlechu iPhonu zachytí všechny zprávy a poté je nahraje na váš zabezpečený online portál pro pozdější pohodlné čtení.

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.
Pomocí funkce SMS Tracker můžete zobrazit všechny SMS zprávy odeslané nebo přijaté na mobilním zařízení, a to i ty, které byly případně smazány. 
S Odposlechem mobilu iPhone můžete:

  • Zobrazit cílové složky doručených SMS a odeslaných zpráv.
  • Přečíst celý obsah všech zpráv.
  • Zobrazit podrobnosti, jako jsou jména a čísla kontaktů přidružených ke zprávám SMS.
  • Získat časová a datová razítka.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete sledovat zprávy SMS?

Zprávy SMS používá ke komunikaci každý. I v době Whatsapp a iMessage jsou staré známé SMS zprávy stále službou, na které jsme všichni závislí. Každý den se odešle přibližně 20 miliard textových zpráv a většina lidí raději pošle textovou zprávu, než aby telefonovala. Pokud se obáváte, s kým by vaše děti mohly komunikovat prostřednictvím SMS, nebo jste zaměstnavatel, který potřebuje sledovat, jaké zprávy si zaměstnanci posílají na firemních telefonech, pak je Odposlech iPhonu ideální volbou.

 

Výhody pro rodiče

Děti obecně nekomunikují pomocí hlasových hovorů. Téměř veškerá jejich komunikace probíhá prostřednictvím textových zpráv SMS nebo klientů rychlých zpráv, jako je Whatsapp a Facebook Messenger. Pokud máte o své dítě obavy, je důležité sledovat, s kým prostřednictvím svého telefonu hovoří. Aplikace Odposlech iPhonu vám pomůže zobrazit každou zprávu, kterou vaše dítě odešle, a dokonce vám umožní zobrazit i smazané textové zprávy.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel a vydáváte svým zaměstnancům firemní telefony, je důležité sledovat zprávy SMS od zaměstnanců. Tím se podstatně sníží riziko pro vaši firmu, zejména pokud zaměstnanec plánuje změnit zaměstnání. Nesledované SMS zprávy mohou také vést k tomu, že konkurence získá důležité informace o vaší firmě.

Může se také snížit produktivita - vaši zaměstnanci mohou trávit příliš mnoho času vzájemným posíláním SMS zpráv. Se službou Odposlech iPhonu je sledování SMS zpráv jednoduchým procesem, který lze využít ke zjištění produktivity a určení vhodného využití firemních zdrojů, například aktivity SMS na mobilních zařízeních.

 

Výhody pro jednotlivce

Jak často jste ztratili telefon a všechny důležité informace, které obsahuje? Pokud nejsou vaše data zálohována v cloudu, je pravděpodobné, že ztratíte přístup k důležitým SMS zprávám, které můžete potřebovat pro budoucí použití.

Aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone vám umožní mít kompletní zálohu všech důležitých textových zpráv a zároveň poskytuje způsob, jak filtrovat a organizovat SMS zprávy na míru.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru