5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

SMS Messages - SMS zprávy

SMS Messages - SMS zprávy

SMS Tracker je funkce, která umožňuje zobrazit všechny odeslané nebo přijaté SMS zprávy na zařízení s nainstalovanou Aplikací Odposlech mobilu - a to i v případě, že SMS byly smazány. Po instalaci aplikace zachytí všechny zprávy a poté je nahraje na váš zabezpečený online portál pro pozdější pohodlné čtení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí SMS zprávy?

Pomocí naší funkce SMS Tracker budete moci zobrazit všechny SMS zprávy odeslané nebo přijaté na mobilním zařízení, a to i ty, které byly případně smazány. 

  • Zobrazení cílové složky doručených a odeslaných SMS zpráv
  • Přečtete si celý obsah všech zpráv
  • Zobrazení podrobností, jako jsou jména a čísla kontaktů přidružených ke zprávám SMS
  • Získáte časová a datová razítka

 

Proč potřebujete sledovat zprávy SMS?

Zprávy SMS používá ke komunikaci každý. I v době WhatsApp a iMessage jsou staré známé SMS zprávy stále službou, na které jsme všichni závislí. Denně se odešle přibližně 20 miliard textových zpráv a většina lidí raději pošle textovou zprávu, než aby telefonovala. Pokud se obáváte, s kým by vaše děti mohly komunikovat prostřednictvím SMS, nebo jste zaměstnavatel, který potřebuje sledovat, jaké zprávy si zaměstnanci posílají na firemních telefonech, pak je náš Odposlech mobilního telefonu ideální volbou.

 

Výhody pro rodiče

Děti obecně nekomunikují pomocí hlasových hovorů. Téměř veškerá jejich komunikace probíhá prostřednictvím textových zpráv SMS nebo klientů rychlých zpráv, jako je WhatsApp a Facebook Messenger. Pokud máte o své dítě obavy, je důležité sledovat, s kým prostřednictvím svého telefonu hovoří. Aplikace Odposlech telefonu vám pomůže zobrazit každou zprávu, kterou vaše dítě odešle, a dokonce vám umožní zobrazit i smazané textové zprávy.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel a vydáváte svým zaměstnancům firemní telefony, je důležité sledovat od zaměstnanců zprávy SMS. Tím se podstatně sníží riziko pro vaši firmu, zejména pokud zaměstnanec plánuje změnit zaměstnání. Nesledované SMS zprávy mohou také vést k tomu, že konkurence získá důležité informace o vaší firmě.

Může to mít vliv i na produktivitu - vaši zaměstnanci mohou trávit příliš mnoho času vzájemným psaním SMS zpráv. Se službou SMS Tracker je sledování SMS zpráv jednoduchým procesem, který lze využít ke zjištění produktivity a určení vhodného využití firemních zdrojů, například aktivity SMS na mobilních zařízeních.

 

Výhody pro jednotlivce

Jak často jste ztratili telefon a všechny důležité informace, které obsahuje? Pokud nejsou vaše data zálohována v cloudu, je pravděpodobné, že ztratíte přístup k důležitým SMS zprávám, které můžete potřebovat pro budoucí použití.

Aplikace Mobilní odposlech vám umožní mít kompletní zálohu všech důležitých textových zpráv a zároveň poskytuje způsob, jak filtrovat a organizovat SMS zprávy na míru.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách.  

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru