5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

SMS Keyword deletion - Odstranění SMS podle klíčových slov

SMS Keyword deletion - Odstranění SMS podle klíčových slov

Naše funkce mazání SMS automaticky zachytí a odstraní SMS zprávy obsahující speciální klíčová slova, takže můžete přesně kontrolovat, jaké zprávy se v cílovém zařízení zobrazí. Díky této funkci budete moci zachytit a odstranit zprávy SMS ještě předtím, než je příjemce uvidí.

 

Co můžete dělat s naší funkcí mazání SMS?

Odposlech mobilního telefonu umožňuje zadat klíčová slova obsažená ve zprávách SMS, které chcete zachytit. Jakmile zjistí klíčové slovo, celou zprávu vymaže, takže cíl nikdy neuvidí, že zpráva přišla. S naším nástrojem pro mazání SMS budete moci:

  • Zadat klíčová slova snadno z vašeho online účtu
  • SMS zprávy obsahující vámi nastavené klíčové slovo se nikdy nezobrazí v cílovém telefonu
  • Ovládejte, které SMS zprávy cílový telefon uvidí a které ne

 

Proč potřebujete naši funkci mazání SMS?

Už se vám někdy stalo, že jste omylem odeslali zprávu dříve, než byla celá hotová? Nebo jste někdy chtěli mít možnost kontrolovat, jaké SMS vaše děti nebo zaměstnanci přijímají nebo odesílají? Pokud ano, Sledování mobilu vám nabízí ideální řešení, protože umožňuje zachytávat a mazat SMS zprávy na dálku.

 

Výhody pro rodiče

Funkce mazání SMS v aplikaci Odposlech mobilu je užitečná zejména pro rodiče, kteří sledují telefon dítěte. Můžete například chtít mít možnost kontrolovat, jakému obsahu SMS je vaše dítě vystaveno. Můžete zabránit tomu, aby se zprávy dostaly do jeho telefonu, pokud obsahují určitá klíčová slova, která zadáte.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pro zaměstnavatele je funkce mazání SMS účinným nástrojem, který může pomoci zabránit rozptylování zaměstnanců na pracovišti. Tráví zaměstnanci příliš mnoho času na YouTube? Nastavte klíčové slovo SMS jako "youtube" a všechny odkazy sdílené prostřednictvím SMS se nikdy nedostanou do jejich telefonu, takže se vaši zaměstnanci budou moci soustředit na práci.

 

Výhody pro jednotlivce

Funkce Odstranit SMS může být užitečná pro osobní použití. Řekněme, že jste například omylem odeslali nevhodnou zprávu a chcete ji okamžitě smazat. Nebo pokud existují klíčová slova, která si nepřejete, aby se dostala do mobilního zařízení dané osoby. Prostřednictvím online účtu Odposlechu telefonu můžete přesně kontrolovat, jaké SMS zprávy se v zařízení zobrazí.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru