GPS lokátory pro psy či jiná zvířata

GPS lokátor pro zvířata, bývá zpravidla umístěn v obojku. Důležitým parametrem jsem malé rozměry a nízká hmotnost, aby nošení lokátoru vašeho mazlíčka nijak neobtěžovalo.

GPS lokátor může sloužit nejen pro zjištění aktuální polohy vašeho psa, ale i pro kompletní mapování jeho pohybu. více informací

Proč pořídit GPS obojek pro psa?

Sledovací obojek je vítanou pomůckou pro jakéhokoliv chovatele psů, kteří se rádi vzdalují od domova. GPS obojek umožňuje přesně lokalizovat polohu psa, kočky či jiného domácího mazlíčka. Kromě sledování aktuální polohy je možné i sbírat data o kompletním pohybu zvířete. 

Jak sledovat údaje z GPS pro psy?

Data z GPS je možné získávat dvěma způsoby. První možnost je prostřednictvím SMS zprávy, kterou můžete GPS lokátor pro psa odeslat na vyžádání, nebo automaticky (například při opuštění přednastavené zóny). 

Druhou variantou je sledování přes webové rozhraní či smartphone aplikaci, kde je možné sledovat pohyb psa v reálném čase, i zpětně zobrazit historii pohybu.

Kolik provozování GPS pro psy stojí?

Pro plnohodnotné provozování GPS pro psy je nutné vložit do lokátoru SIM kartu s datovým tarifem. Plně dostačující datový tarif je možné obstarat již od přibližně 30,- Kč / měsíc. Druhým nákladem je provoz webserveru, na kterém je možné sledovat online pohybu a zároveň je na něm uchovávána historie. Provoz webserveru dle zvoleného GPS obojku je 500 - 1000,- Kč / rok.

1 595 Kč
1595 1595 Od Do 0
1 595 Kč
1 položek
GPS lokátor na obojek pro domácí mazlíčky Secutek SWX-D79

GPS lokátor na obojek pro domácí mazlíčky Secutek SWX-D79

GPS lokátor v obojku pro domácí mazlíčky s online sledováním, historií pohybu a skvělou cenou. GPS lokátor je voděodolný, má velmi malou hmotnost a va...

1-2ks skladem
1 595 Kč
   

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Způsob komunikace
Způsob napájení
Výrobci

Kontakt

+420 725 359 870 facebook
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru