5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Skype Messages - Zprávy Skype

Skype Messages - Zprávy Skype

Naše funkce Skype Tracker umožňuje velmi snadno vzdáleně sledovat konverzace vašeho dítěte nebo zaměstnance přes Skype. Po instalaci aplikace Odposlech mobilního telefonu diskrétně zachytí všechny odeslané nebo přijaté zprávy Skype a nahraje je na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Skypu?

S kým moje dítě mluví přes Skype a jaké informace se k němu dostávají? Jaké informace sdílejí moji zaměstnanci na Skypu? Chatují na Skypu v pracovní době? To jsou jen některé z relevantních otázek, které vám jako rodičům nebo zaměstnavatelům možná nedají v noci spát.

Naše funkce hlídání aplikace Skype vám umožňuje:

  • Špehování fotografií, videí, profilových obrázků a kontaktních jmen lidí, se kterými váš cíl hovoří přes Skype.
  • Prohlížení historie chatu vašeho cíle ve službě Skype.
  • Zobrazení podrobností o hovorech přes Skype se jmény osob, se kterými hovořil prostřednictvím hovoru přes Skype.
  • Zobrazení emotikonů a samolepek.
  • Stažení zachycených dat na ovládacím panelu.

 

Proč potřebujete naši funkci sledování Skypu?

Skype je velmi oblíbeným komunikačním nástrojem pro děti i zaměstnance, protože je ZDARMA! Je také kompatibilní s telefony Android i Apple, takže je snadno dostupný pro více lidí.

Je vybaven vynikajícími komunikačními funkcemi, není téměř nic, co byste se Skypem nemohli dělat: zasílání rychlých zpráv, audio a videohovory, sdílení souborů, obrázků, emotikonů a pořizování fotografií.

Vzhledem k tomu, že Skype používá tolik lidí, je tedy dobré sledovat konverzace těch, jejichž činnost na Skypu vás může potenciálně ovlivnit.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jste rodičem začínajícího teenagera nebo teenagerky, možná vás zajímá, s kým vaše dítě komunikuje přes Skype. Mohlo by se jednat o potenciálně škodlivou dospělou osobu nebo kohokoli se zlým úmyslem slídit po nevinnosti vašeho dítěte. Nebo se také může jednat o to, že se vaše dítě připojilo ke skupině, která může mít negativní vliv na jeho povahu. Je důležité si tento špatný vliv uvědomit dostatečně brzy, než se vaše dítě dostane do skutečného nebezpečí. Můžete také sledovat případnou nevhodnou konverzaci, které se vaše dítě může účastnit.

Špehování jejich rozhovorů přes Skype může také objasnit, proč se vaše dítě chová určitým způsobem. Bylo pozváno na celonoční večírek a plánuje se v noci vytratit?

Díky těmto informacím z Odposlechu telefonu můžete své dítě vhodně nasměrovat a naučit ho, jak rozpoznat cizí osobu, která pro něj může představovat riziko.

Proto potřebujete naši funkci rodičovského záznamníku Skype, která vám pomůže sledovat vaše dítě.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Skype je praktická aplikace, která umožňuje snadné sdílení souborů a dalších informací. Jako zaměstnavatel se můžete obávat, že se vaše důvěrné soubory dostanou před oči, před které by se dostat neměly. Obavy můžete mít také z toho, že vaši zaměstnanci používají Skype k chatování se svými přáteli během pracovní doby.

Pomocí naší funkce sledování zpráv Skype můžete podrobně sledovat konverzace svých zaměstnanců na Skypu; máte plný přístup ke sdíleným a přijatým souborům a k množství času stráveného na Skypu. Můžete také sledovat, kolik firemních zařízení aktivně používá Skype. To vám pomůže do značné míry vybudovat zabezpečení proti úniku dat a neoprávněnému přístupu.

 

Výhody pro jednotlivce

Na Skypu se toho sdílí hodně, možná víc, než si myslíte. Nebylo by skvělé mít komplexní zálohu všech informací, které jste prostřednictvím Skypu sdíleli, pro budoucí použití? Mohlo by se jednat o obchodní soubory, které jste sdíleli nebo obdrželi, nebo o další památné okamžiky zachycené na fotografiích či informace vyměněné v textové podobě.

Pomocí funkce aplikace pro monitorování Skypu můžete všechny tyto informace zachytit v reálném čase a stáhnout je z ovládacího panelu Odposlechu mobilu a uložit jako zálohu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování aktivit na internetu

 

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru