5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Skype Messages na iPhonu (iOS)

01.07.2022
Skype Messages na iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Naše funkce Skype Tracker umožňuje velmi snadno vzdáleně sledovat konverzace vašeho dítěte nebo zaměstnance přes Skype. Po instalaci Odposlechu iPhonu diskrétně zachytí všechny odeslané nebo přijaté zprávy Skype a nahraje je na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení.

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Skypu?

S kým moje dítě mluví přes Skype a jaké informace se k němu dostávají? Jaké informace sdílejí moji zaměstnanci na Skypu? Chatují na Skypu v pracovní době? To jsou jen některé z relevantních otázek, které vám jako rodičům nebo zaměstnavatelům možná nedají v noci spát.

Naše funkce špionážní aplikace Skype vám umožňuje:

  • Špehovat fotografie, videa, profilové obrázky a jména kontaktů osob, se kterými váš cíl hovoří přes Skype.
  • Prohlížet historii chatu vašeho cíle ve službě Skype.
  • Zobrazit podrobnosti o hovorech přes Skype se jmény lidí, se kterými hovořili prostřednictvím hovoru přes Skype.
  • Zobrazit emotikony a nálepky.
  • Stáhnout si zachycená data na ovládacím panelu.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci sledování Skypu?

Skype je velmi oblíbeným komunikačním nástrojem pro děti i zaměstnance, protože je ZDARMA! Je také kompatibilní s telefony Android i Apple, takže je snadno dostupný pro více lidí.

Je vybaven vynikajícími komunikačními funkcemi, není téměř nic, co byste se Skypem nemohli dělat; posílání rychlých zpráv, audio a videohovory, sdílení souborů, obrázků, emotikonů a pořizování fotografií.

Vzhledem k tomu, že Skype používá tolik lidí, je tedy dobré sledovat konverzace těch, jejichž činnost na Skypu vás může potenciálně ovlivnit.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jste rodičem začínajícího teenagera nebo teenagerky, možná vás zajímá, s kým vaše dítě komunikuje přes Skype. Mohlo by se jednat o potenciálně škodlivou dospělou osobu nebo kohokoli se zlým úmyslem slídit po nevinnosti vašeho dítěte. Nebo se také může jednat o to, že se vaše dítě připojilo ke skupině, která může mít negativní vliv na jeho povahu. Je důležité si tento špatný vliv uvědomit dostatečně brzy, než se vaše dítě dostane do skutečného nebezpečí. Můžete také sledovat případnou nevhodnou konverzaci, které se vaše dítě může účastnit.

Špehování jejich rozhovorů přes Skype může také objasnit, proč se vaše dítě chová určitým způsobem. Bylo pozváno na celonoční večírek a plánuje se v noci vytratit?

Na základě těchto informací můžete své dítě vhodně nasměrovat a naučit ho, jak rozpoznat cizí osobu, která pro něj může představovat riziko.

Proto potřebujete naši funkci rodičovského záznamníku Skype, která vám pomůže sledovat vaše dítě.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Skype je praktická aplikace, která umožňuje snadné sdílení souborů a dalších informací. Jako zaměstnavatel se můžete obávat, že se vaše důvěrné soubory dostanou na oči, kam by se dostat neměly. Obavy můžete mít také z toho, že vaši zaměstnanci používají Skype k chatování se svými přáteli během pracovní doby.

Pomocí naší funkce sledování zpráv Skype můžete podrobně sledovat konverzace svých zaměstnanců na Skypu; máte plný přístup ke sdíleným a přijatým souborům a k množství času stráveného na Skypu. Můžete také sledovat, kolik firemních zařízení aktivně používá Skype. To vám pomůže do značné míry vybudovat zabezpečení proti úniku dat a neoprávněnému přístupu.

 

Výhody pro jednotlivce

Na Skypu se toho sdílí hodně, možná víc, než si myslíte. Nebylo by skvělé mít komplexní zálohu všech informací, které jste prostřednictvím Skypu sdíleli, pro budoucí použití? Mohlo by se jednat o obchodní soubory, které jste sdíleli nebo obdrželi, nebo o další památné okamžiky zachycené na fotografiích či informace vyměněné v textové podobě.

Pomocí funkce aplikace pro monitorování Skypu můžete všechny tyto informace zachytit v reálném čase a stáhnout je z ovládacího panelu Odposlechu iPhonu a uložit jako zálohu.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

 

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru