5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Skype Call Recording - Nahrávání hovorů ve Skypu

Skype Call Recording - Nahrávání hovorů ve Skypu

Nahrávání hovorů Skype pro Android je funkce Odposlechu mobilního telefonu, která umožňuje diskrétně nahrávat a poslouchat hovory skype na zařízeních se systémem Android. Jakmile je hovor nahrán, nahraje se na váš online portál pro pohodlný poslech.

 

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů Skype pro Android?

Ať už potřebujete nahrávat hovory přes Skype z pracovních nebo osobních důvodů, naše funkce nahrávání hovorů přes Skype pro Android vám umožní:

  • Nahrávání příchozích/odchozích hovorů Skype
  • Poslech nahraných hovorů na svém zařízení
  • Zobrazení data a času hovorů Skype
  • Zobrazení informací o kontaktech Skype

 

Proč potřebujete nahrávat hovory Skype v systému Android?

Aplikace VoIP, jako je Skype, nahrazují tradiční telefonní hovory, protože umožňují volat přes internet a prakticky nic nestojí. Náš nahrávací software Skype umožňuje snadný poslech těchto hovorů. Můžete přesně vědět, s kým cílový uživatel hovoří a o čem mluví. Všechny soubory pro nahrávání hovorů mají malou velikost pro snadné a pohodlné stažení, takže si je můžete poslechnout, kdykoli budete chtít.

Tato funkce má mnoho výhod pro rodiče, zaměstnavatele i jednotlivé uživatele. Pojďme se na ně podívat.

 

Výhody pro rodiče

Nahrávání hovorů přes Skype je pro rodiče velmi užitečné, protože jim umožňuje sledovat, s kým jejich děti hovoří přes internet. Není určen ke špehování, ale náš rodičovský skype rekordér vám umožní zasáhnout při prvních známkách nevhodných konverzací nebo interakce s cizími lidmi. Pomocí softwaru Odposlech mobilu pro nahrávání Skypu můžete se svými dětmi zahájit rozhovor o vhodném chování na internetu a o tom, jak hledat známky nebezpečí.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Používání Skypu na pracovišti je na vzestupu. Znalost nahrávání hovorů přes Skype v systému Android je proto důležitá i pro zaměstnavatele. Lze jej použít pro školení kontroly kvality, nahrávání telefonických rozhovorů a přezkoumání podrobností z důležitého konferenčního hovoru s klientem. Nahrávání hovorů přes Skype je také velmi důležité pro ochranu firmy před vnitřními hrozbami a úniky informací, protože zaměstnavatelé mohou automaticky nahrávat telefonní hovory uskutečněné pomocí aplikace Skype na firemních zařízeních a včas odhalit případné varovné signály.

 

Výhody pro jednotlivce

Jednotlivci mohou nahrávat hovory přes skype a používat je v každodenním životě. Vzpomeňte si, kdy jste naposledy mluvili se zástupcem zákaznického servisu a buď jste zapomněli, nebo jste si nemohli zapsat všechny informace z hovoru. Nebo se vám stalo, že váš pronajímatel či dodavatel nedodržel něco, na čem se ústně dohodli po telefonu? S aplikací Odposlech telefonu budete mít jistotu, že budete mít vždy důkazy, které vaše rozhovory a dohody potvrzují.

 

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru