5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Skvělí asistenti do školy

Září je všeobecně pociťováno jako období, jež nepatří právě k těm nejoblíbenějším a nejočekávanějším. Pouze jen s výjimkou natěšených prvňáčků, u kterých se ovšem první nadšení a vidina nových dobrodružství v následujících měsících a letech strávených sezením v lavici většinou nadobro rozplyne. Z řad starších žáků a studentů bychom také nalezli jedince, jež ani v aktuálně probíhajícím čase nepropadají pesimismu a skepsi, každopádně lze zodpovědně říct, že kyselé a otrávené obličeje jsou ve výrazné přesile. U rodičů je to podobné. I sebevětší bývalí nebo současní šprti přiznávají, že letním prázdninám, těžko může konkurovat přísnější denní režim, ranní vstávání, vršící se požadavky učitelů a vůbec všechny ty povinnosti kolem školy.

Samozřejmě, škola nemusí být a v leckterých případech ani není zase takový, slangově řečeno, ´vopruz´, jak možná zní z úvodního odstavce. Přesto kdy jindy zpříjemnit malým anebo velkým školákům pobyt ve škole i mimo ní nějakou skvělou a zároveň užitečnou technickou věcičkou, než právě teď? V naší nabídce můžete najít hned několik modelů, jež velmi dobře poslouží nejenom jako technická hračka, ale i jako pomocník, díky kterému si lze ulehčit studium, typicky například na přednáškách, při diktování, potřebě rychle cokoliv zaznamenat, apod. Samozřejmě vysokoškoláci mají ještě pár dnů volna oproti mladším studentům a žákům k dobru, ale jim se co nevidět zase rozběhne onen kolotoč, kdy každá pomoc šetřící čas a práci je vítána. Navíc se díky originálnímu společníkovi můžou blýsknout před svými kolegy či spolužáky. Představme si tedy pár tipů na produkty z nabídky našeho e-shopu, jež se kromě dalšího skvěle uplatní i jako školní techničtí pomocníci, čímž jistě nemyslíme ´pomoc´ ve smyslu podvádění při testech apod.

Propiska s diktafonem

Diktafon MQ-92 zabudovaný v pěkné, ale nijak výrazně nápadné, propisce je možno využít i na větší tajné špionážní akce. Každopádně podobně koncipovaný produkt je vhodný i pro účely rychlého zachycení informací, projevů a nebo i celé přednášky či vyučovací hodiny, přičemž s pořízeným záznamem je možné naprosto efektivně a pohodlně pracovat. To je zaručeno hlavně díky velmi dobrým technickým parametrům zařízení, kterému vévodí citlivý mikrofon zachycující hovory až ze vzdálenosti osmi metrů anebo dlouhá výdrž baterie umožňující až dvanáctihodinové nepřetržité nahrávání.

Model je hlavně oblíbený kvůli jednoduchosti jeho obsluhy, jež hravě zvládnou i děti. Nahrávání se aktivuje jediným pohybem, přičemž celkově se diktafon ovládá skrze posuvný klips. Tato speciální propiska s diktafonem je také vybavena systémem AGC, tedy automatickým řízením hlasitosti, kdy dochází k přizpůsobení hlasitosti s ohledem na vzdálenost a sílu objektu, jež chceme zaznamenat. Přehrávání záznamu není nijak komplikované, propisku snadno rozšroubujeme, uvnitř ní se nachází USB konektor, skrze něj připojíme zařízení rovnou k počítači, aniž bychom potřebovali propojovací kabel.

Hodinky s kamerou a diktafonem

Jedná se o špionážní hodinky s kamerou a diktafonem Secutek MK04 patřící mezi špičkové modely ve své kategorii. Hodinky jsou vybaveny full HD kamerou, přičemž dokáží pořizovat i fotografie ve vynikajícím rozlišení, a proto i dokument s textem bude při následné práci s ním naprosto čitelný a použitelný. Zařízení umožňuje přepínat mezi jednotlivými módy, takže pokud v dané chvíli potřebujeme zachytit hlavně zvukovou stopu, kupříkladu během přednášky, jednoduše přepneme do tohoto režimu.

Jednou ze speciálních funkcí těchto hodinek s kamerou a diktafonem je IR přísvit, jež hodinkám umožňuje vidět a případně nahrávat za ztížené viditelnosti, či přímo v noci, což z nich činí univerzální model nejen pro studijní nebo kancelářské využití, ale i pro použití v terénu, třeba v případě potřeby nenápadného  pořízení důkazního materiálu. Pořízené audio či video-záznamy pak do počítače dostaneme prostřednictvím USB konektoru. Předtím je třeba hodinky vypnout. Během připojení k PC se hodinky dobijí. Podobně jako u propisky s diktafonem se i zde pohybuje cena kolem dvou tisíc korun.

Mikrosluchátko pro nenápadnou komunikaci

Produktem z trošku jiné kategorie je pak toto mikrosluchátko pro tajnou komunikaci s GSM boxem a profesionálním mikrofonem. Model Secutek MS18 se špičkovým mikrofonem značky Knowles už je dražším výrobkem, jež splňuje přísné požadavky i pro reálné špionážní akce. Každopádně spojení se školou a nápovědou se tak nějak nabízí, a tedy i tento profesionální produkt můžeme na tomto místě pro představu zmínit.

V každém případě nápověda na trase k tomuto mikrosluchátku, ať už jde o kterékoliv účely, je prakticky neodhalitelná. Celé sluchátko je hlavně díky jeho miniaturním rozměrům možné schovat až do útrob zvukovodu, kde je naprosto nepostřehnutelné.  Díky vysoce kvalitnímu mikrofonu je možná i oboustranná komunikace.

A pokud je potřeba odevzdat mobilní telefon jako u různých zkoušek, tajných schůzek apod.? V tomto případě to vůbec nevadí, neboť GSM box, který je součástí produktu, plně nahrazuje funkci mobilního telefonu, takže tajné mini-sluchátko budete moct plně použít i při vypnutém či odloženém mobilu.

Podobně originálních a zajímavých produktů nejenom pro studijní anebo špionážní účely je v našem specializovaném obchodě široké množství a neustále přibývají nové. Udělejte si chvilku a nechte se námi inspirovat!

 

Zdroje:

https://secutek.cz/spionazni-diktafony/57-propiska-s-diktafonem-mq-92.html

https://secutek.cz/spionazni-mini-kamery/59-spionazni-hodinky-s-kamerou-a-diktafonem-secutek-mk04.html

https://secutek.cz/skryta-komunikace-a-napoveda/143-mikrosluchatko-pro-skrytou-komunikaci-s-gsm-boxem-a-knowles-mikrofonem-secutek-ms18.html