Skrytá kamera v síťovém adaptéru Secutek SAH-TC008
Skrytá Full HD kamera v síťovém adaptéru s úhlem záběru 90°, podporou microSD karet až 32GB a funkcí detekce pohybu. více
Cena za 1 ks vč. DPH: | 2 295 Kč |
Cena za 1 ks bez DPH: | 1 897 Kč |
Výrobce: | SPYpro | ![]() |
Kód produktu: | MK140 |
Přes 10 let specialista v oboru
Nejširší sortiment špionážní techniky
Vlastní vývoj a výroba na zakázku
Příslušenství (3)
Skrytá kamera v síťovém adaptéru Secutek SAH-TC008
Skrytá kamera v síťovém adaptéru Secutek SAH-TC008 je naprosto normální plně funkční adaptér, který v sobě ovšem ukrývá velmi nenápadnou a výkonnou kameru. Díky nepřetržitému napájení z elektrické sítě a detekci pohybu je tato skrytá kamera v síťovém adaptéru vhodná pro dlouhodobé sledování vybraných prostor. Zajistíte si tak spolehlivý monitoring vašeho bytu, domu, kanceláře či skladu po dobu Vaší nepřítomnosti.
Klíčové vlastnosti:
- úhel záběru kamery 90°
- full HD rozlišení videa 1920x1080 / 30fps
- formát videa .MOV
- podpora paměťových microSD karet až do 32 GB
- nahrávání ve smyčce
- režim nepřetržitého nahrávání
- režim detekce pohybu
- nahrávání při nabíjení
Skrytá kamera v síťovém adaptéru nahrává videozáznamy ve Full HD rozlišení, tj. 1920x1080px při 30 snímcích za sekundu. Záznamy se ukládají na micro SD paměťovou kartu až 32GB ve formátu .MOV (vzhledem k Full HD rozlišení pořizovaných záznamů doporučujeme pro plynulé nahrávání používat karty class 10).
Adaptér disponuje dvěma režimy nahrávání. Režimem nepřetržitého nahrávání (označeným písmenem C) a režimem snímání pohybu (označeným písmenem M). Plně funkční USB port umožňuje např. nabíjení telefonu (≤500mA). Nahrávání probíhá nepřetržitě i při nabíjení a kapacita se pohybuje kolem 111MB na minutu nahrávání.
Po vyjmutí micro SD karty ze zařízení ji pomocí přiloženého adaptéru vložíte do PC. Zde si můžete prohlížet pořízené videozáznamy. Podporované operační systémy jsou Windows 2000/XP a novější.
Součástí balení je několik adaptérů do různých typů zásuvek téměř na celém světě. Jednotlivé nástavce lze jednoduše vyjmout a opět připnout. Zabezpečení proti nechtěnému rozpojení je řešeno chytrou pojistkou.
Obsah balení:
- Skrytá kamera v síťovém adaptéru Secutek SAH-TC008
- náhradní redukce do zásuvky (Evropa, Amerika, Anglie, Austrálie)
- adaptér na SD kartu
- uživatelský manuál
Upozornění:
Paměťová microSD karta není součástí balení.
Parametry
Speciální funkce | Pro dlouhodobý provoz z el. sítě, Kamufláž v předmětu, Video + Audio |
Způsob komunikace | Nahrávání na vlastní paměť |
Rozlišení | Full HD (1920x1080px) |
Pracovní módy a umístění | Dlouhodobý provoz z el. sítě |
Způsob nahrávání | Paměťová karta |
Obrazová detekce pohybu | Ano |
Maximální kapacita paměťové karty | 32GB |
Režim záznamu | nepřetržité nahrávání / detekce pohybu |
Počet FPS | 30 FPS |
Počet GB na 1h záznamu | 6,6 GB |
Možnost non-stop provozu v el. síti | Ano |
Obrazový senzor | 5MP CMOS |
Úhel záběru | 90° |
Rozlišení | 1920x1080px |
Informace k návodům v češtině
Šetříme lesy a návody standardně netiskneme. Můžete si je ovšem stáhnout v záložce "Přílohy".
Zároveň můžete najít spoustu tipů a triků v sekci Technická poradna.
Mohli byste také potřebovat
Cámara oculta FullHD en Adaptador AC Secutek SAH-TC008
Želite li isporučiti robu u Čhorvatsu? Pogledaj Skrivena kamera u mrežnom adapteru Secutek SAH-TC008
Vuoi consegnare la merce in Italia? Dai un'occhiata Macchina fotografica nascosta in AC Adapter Secutek SAH-TC008
Doriți să livrați produse în România? Uitați-vă aici Cameră ascunsă în adaptorul de rețea Secutek SAH-TC008
Skrita kamera v napajalniku Secutek SAH-TC008
Sie möchten Waren nach Deutschland liefern? Werfen Sie einen Blick auf Kleine Kamera im Netzteil Secutek SAH-TC008
Chcete tovar doručiť na Slovensko? Pozrite sa na Skrytá kamera v sieťovom adaptéri Secutek SAH-TC008
Sie möchten Waren nach Österreich liefern? Werfen Sie einen Blick auf Kleine Kamera im Netzteil Secutek SAH-TC008
Szeretne árut szállítani Magyarországra? Nézze meg a Rejtett kamera hálózati adapterben Secutek SAH-TC008