5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

SIM Changed Notification - Notifikace výměny SIM v iPhonu (iOS)

SIM Changed Notification - Notifikace výměny SIM v iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Naše funkce upozornění na změnu SIM karty vám umožní okamžitě obdržet upozornění, když cílové zařízení, které sledujete, změní svou SIM kartu. Odhalte zaměstnance, který používá více SIM karet k úniku firemních dat ke konkurenci, nebo zjistěte, že vaše dítě obchází omezení volání používáním druhé SIM karty.

 

Pomocí upozornění na změnu SIM karty můžete:

  • Zjistit, kdy byla vyměněna SIM karta.
  • Zjistit telefonní číslo nové SIM karty (v závislosti na zařízení).

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat iPhone?

Pokud vás někdy napadlo: "O čem si moje dospívající dcera povídá pozdě v noci po telefonu?", "Předává můj obchodní manažer cenné obchodní tajemství konkurenci?" nebo něco podobného, potřebujete náš program Sledování telefonu iPhone PREMIUM. 

 

Výhody pro rodiče

Pokud jsou vaše děti stejné jako většina dnešních dětí, pravděpodobně vlastní telefon. To je sice v pořádku, ale statistiky ukazují, že děti častěji poskytují své osobní údaje cizím lidem online - včetně svého telefonního čísla. Opravdu víte, s kým mluví, s kým si píše, co ukazuje?

S naší aplikací pro odposlech mobilu můžete být klidní, protože své děti ochráníte před potenciálně škodlivými cizími lidmi nebo přáteli, kteří na ně mohou mít špatný vliv a mohli by je případně svést na scestí. Díky sledování telefonu se můžete ujistit, že dělají moudrá rozhodnutí a jednají zodpovědně, když u nich nemůžete být.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit, aby se vaši zaměstnanci chovali profesionálně a jednali v nejlepším zájmu společnosti. Důvěřujeme našim zaměstnancům, že chrání důvěrné informace a udržují duševní vlastnictví v rámci společnosti. Nezřídka se však stává, že nespokojený zaměstnanec vynese data nebo se podělí o cenné informace s konkurencí.

Odposlech mobilu vám dává možnost zabránit firemní špionáži nebo zastavit úniky dat dříve, než bude pozdě. 

 

Výhody pro jednotlivce

Záznamy uložené z Vašeho vlastního telefonu Vám v budoucnu umožní nalézt a případně nahrát vše potřebné do nového telefonu po jeho továrním nastavení nebo po zakoupení nového přístroje. 

Dále se již nebudete muset obávat, že zapomenete důležité informace z konferenčního hovoru, nebo pokud jste uzavřeli ústní dohodu po telefonu, budete mít důkaz, pokud druhá strana vycouvá, nebo bude tvrdit něco jiného.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru