5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Rozšiřujeme nabídku o zabezpečovací zařízení a alarmy

Rozšiřujeme nabídku o zabezpečovací zařízení a alarmy

Secutron.cz è un produttore e fornitore di attrezzature speciali professionali, focalizzato principalmente su servizi di intelligence, forze di polizia, autorità municipali, ministeri, agenzie statali, agenzie di sicurezza o detective privati.

I primi rappresentanti della gamma UltraLife includono i seguenti tre prodotti:

Controllo del sistema tramite app intuitiva per smartphone

Veškerá nastavení hlavní jednotky alarmu i jednotlivých senzorů můžete provádět pomocí jednoduché aplikace pro smartphone.

Hlavní jednotka alarmu je schopna s vámi komunikovat přes internet na zcela neomezenou vzdálenost, a to buď prostřednictvím připojení na WiFi síť, nebo vložením datové SIM karty.

Jednoduchá instalace bezdrátových senzorů

K hlavní jednotce alarmu je možné připojit až 100 bezdrátových senzorů a čidel. Při montáži se tak zcela obejdete bez dělání jakýchkoliv rozvodů. Senzory jsou napájeny bateriemi, a jejich výdrž se standardně pohybuje mezi 6ti až 8mi měsíci.

S hlavní jednotkou senzory komunikují bezdrátově, a to na vzdálenost až 100 metrů. V naší nabídce najdete celou řadu senzorů. Mezi nejoblíbenější patří například stropní PIR senzor, který díky 360° úhlu záběru pokryje celou místnost, či magnetický senzor na dveře.

Zabezpečovací systém je možné doplnit o IP kamery, které vám v případě aktivace alarmu umožní přes internet zkontrolovat, co se opravdu v objektu stalo. Pomoc při výběru IP kamery můžete najít v článku Jak vybrat kameru pro vzdálené sledování.

Dokonalý přehled ať jste kdekoliv

Hlavní jednotka je připojena k internetu (prostřednictívm SIM karty či WiFi sítě), a proto je s vámi schopna komunikovat na neomezenou vzdálenost. Ať se již vyskytujete v okolí hlídaného objektu, nebo na druhém konci světa, vždy budete okamžitě informováni o jakémkoliv narušení objektu.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru