5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

RemVid - Vzdálené video

RemVid - Vzdálené video

RemVid (Remote Video) je jedinečná funkce aplikace Odposlech mobilního telefonu, která umožňuje na dálku a diskrétně převzít kontrolu nad kamerou telefonu a používat ji k nahrávání videí. Po instalaci aplikace Sledování mobilu do zařízení, které chcete sledovat, se videa pořízená pomocí funkce RemVid nahrají na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout, což z ní činí dokonalý nástroj pro starostlivé rodiče, kteří chtějí chránit své dítě, nebo zaměstnavatele, kteří chtějí chránit svou firmu.

 

Co můžete dělat s funkcí RemVid - náš skrytý videorekordér?

Odposlech mobilu přináší nejvýkonnější software pro vzdálenou špionážní kameru na světě přímo na dosah ruky. Představte si RemVid jako aplikaci pro skrytou vzdálenou kameru pro video - jednoduše aktivujte funkci z online ovládacího panelu a nahrávání začne. Tato funkce vám umožní:

  • Ovládání fotoaparátu telefonu a nahrávání videí
  • Zaznamenávání zvuků a pořizování obrazových záznamů cílového okolí
  • Stahování, filtrování a ukládání videí
  • Prohlížení videí ze zabezpečeného online panelu nebo z naší jedinečné aplikace pro prohlížení na mobilním portálu

 

Proč potřebujete naši funkci skrytého videorekordéru?

Nemůžete být všude najednou. Naše funkce skrytého videorekordéru vám poskytne druhý pár očí a uší, takže můžete chránit to, co je pro vás důležité.

S nástrojem RemVid budete kdykoli přesně vědět, kde se kdo nachází - což je nesmírně užitečné pro rodiče s dospívajícími, majitele firem, kteří se obávají nepoctivých zaměstnanců, a dokonce i pro jednotlivé uživatele, kteří například mohou potřebovat nahrát schůzku, na níž došlo k ústní dohodě.

 

Výhody pro rodiče

Máte podezření, že se vaše dítě stýká se špatnou partou nebo se v noci plíží ven? S funkcí RemVid přesně uvidíte, kde se v danou chvíli nachází, a budete moci poslouchat, o čem se baví. Pokud by se vaše dítě někdy ztratilo, použijte RemVid k tajné aktivaci vzdáleného sledování, abyste zaznamenali místo, kde se vaše dítě nachází, a zvýšili tak pravděpodobnost jeho nalezení.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

RemVid je nezbytná pro každého majitele nebo manažera firmy, který chce chránit svou společnost před nepoctivými zaměstnanci. Naše funkce vzdáleného nahrávání z telefonu aplikace Odposlech mobilu vám poskytne okamžitý přehled o chování v kanceláři, když jste na služební cestě, nebo dokáže, že vaše podezření, že zaměstnanec krade firemní majetek, je pravdivé. V jiném případě můžete RemVid využít pro účely kontroly kvality nahráváním a přehráváním videí z prezentací klientů.

 

Výhody pro jednotlivce

Funkce skrytého videorekordéru je pro jednotlivce užitečná při každodenních úkolech - například při nahrávání pracovního pohovoru nebo schůzky s dodavatelem, tedy v situacích, kdy se často uzavírají ústní dohody, které lze bez písemného (nebo video) důkazu snadno odvolat. S nástrojem RemVid si můžete být jisti, že budete mít vždy důkazní materiál, který podpoří vaše rozhovory a dohody.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru