5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

RemCam - Vzdálená kamera

09.04.2022

RemCam - Vzdálená kamera

Naše jedinečná funkce RemCam (Remote Camera) umožňuje diskrétně a na dálku ovládnout fotoaparát cílového mobilního zařízení a pořídit až dvě fotografie najednou - po jedné zadním a předním fotoaparátem. Po instalaci aplikace Odposlech mobilního telefonu do zařízení se snímky pořízené pomocí RemCam automaticky nahrají na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout - a protože je tato funkce jedinečná pro Odposlech mobilu, nenajdete ji u žádného jiného konkurenta.

 

Co můžete dělat s funkcí RemCam - naší vzdálenou kamerou?

Používání funkce vzdálené kamery má mnoho výhod. Zaprvé vám umožní přístup k informacím, které jste dříve neměli k dispozici, včetně například zjištění, kde se někdo nachází, nebo shromáždění informací potřebných pro pracovní záležitosti. Kromě toho má RemCam mnoho užitečných funkcí:

  • Ovládání fotoaparátu telefonu nebo zařízení kdykoli a odkudkoli
  • Prohlížení všech fotografií před jejich uložením
  • Stahování fotografií do počítače
  • Zůstanete vždy zcela nepozorováni
  • Zjistíte, kde se cíl v daném okamžiku nachází
  • Pořizuje fotografie předním i zadním fotoaparátem

 

Proč potřebujete naši funkci vzdálené kamery?

RemCam je funkce aplikace vzdálené kamery, která vám umožní vidět přes kameru mobilního zařízení - jako druhý pár očí.

Můžete na dálku převzít kontrolu nad cílovým zařízením a pořídit snímek, abyste měli jistotu, že kdykoli přesně víte, kde se zařízení nachází.

Naučit se, jak někoho špehovat prostřednictvím kamery jeho telefonu, přináší mnoho výhod. Je s tím spojena také velká zodpovědnost. Rodiče by měli se svými dětmi probrat používání aplikace pro vzdálenou kameru, zatímco zaměstnavatelé by měli při instalaci aplikace Odposlech telefonu na firemní zařízení informovat své zaměstnance.

Mnoho lidí začíná využívat technologii špionáže pomocí telefonní kamery jako způsob, jak získat informace, které dříve zjistit nemohli. Například pomocí této funkce mohou lokalizovat ztracené nebo odcizené telefony a tablety.

 

Výhody pro rodiče

Klid, který přináší vědomí, že jsou vaše děti v bezpečí, byste neměli podceňovat. Vaše děti mohou být v noci venku nebo na školním výletě, možná se měly vrátit domů už před hodinou a vy jim nemůžete zvednout telefon.

Když víte, jak na dálku zapnout kameru mobilního telefonu, můžete přesně vidět, kde se vaše děti nacházejí. Odposlech mobilního telefonu vám pomůže činit informovaná rozhodnutí a pomůže vám udržet vaše děti v bezpečí díky funkci naší aplikace pro vzdálenou kameru.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pomocí RemCam můžete zajistit, aby zaměstnanci, kteří pracují z domova, byli u svých počítačů v době vyúčtování nebo aby týmy, které mají návštěvy mimo pracoviště, byly skutečně na místě.

Funkce vzdálené kamery aplikace Odposlech mobilu může také pomoci zabránit zaměstnancům ve sdílení citlivých informací s konkurenční společností. Shromažďujte informace, abyste ochránili svou firmu a ochránili vše, co jste tak tvrdě vybudovali.

 

Výhody pro jednotlivce

Jednotliví uživatelé si instalují naši aplikaci pro vzdálenou kameru do svých zařízení - a také do zařízení svých blízkých - aby zvýšili bezpečnost. RemCam si můžete nainstalovat na své sekundární mobilní zařízení jako mechanismus domácího dohledu. Zjistěte, co dělají vaši domácí mazlíčci, když jste pryč, jak se chovají řemeslníci, když nejste nablízku, nebo zjistěte, zda můžete bezpečnost svých dětí skutečně svěřit chůvě.

RemCam je také skvělý způsob, jak najít vlastní telefon nebo tablet, pokud jste ho ztratili nebo vám byl ukraden. Řekněme, že jste zapomněli telefon v kině, použijte naši funkci špehování telefonní kamerou a zjistěte, zda je stále v kině, nebo chyťte toho, kdo ho mohl vzít.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru