5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

RemCam pro iPhone (iOS)

25.07.2022
RemCam pro iPhone (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s funkcí RemCam - naší špionážní kamerou?

Naše jedinečná funkce RemCam (Remote Camera) umožňuje diskrétně a na dálku ovládnout fotoaparát cílového mobilního zařízení a pořídit až dvě fotografie najednou - po jedné zadním a předním fotoaparátem. Po instalaci Odposlechu telefonu iPhone do zařízení se snímky pořízené pomocí RemCam automaticky nahrají na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout - a protože je tato funkce jedinečná pro Odposlech iPhonu, nenajdete ji u žádného jiného konkurenta.

Používání funkce špionážní kamery má mnoho výhod. Zaprvé vám umožní přístup k informacím, které jste dříve neměli k dispozici, včetně například zjištění, kde se někdo nachází, nebo shromáždění informací potřebných pro pracovní záležitosti. Kromě toho má RemCam mnoho užitečných funkcí:

  • Ovládání fotoaparátu telefonu nebo zařízení kdykoli a odkudkoli
  • Prohlédněte si všechny fotografie před jejich uložením
  • Stahování fotografií do počítače
  • Zůstaňte vždy zcela nepozorováni
  • Zjistěte, kde se cíl v daném okamžiku nachází
  • Pořizujte fotografie předním i zadním fotoaparátem

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci špionážní kamery?

RemCam je funkce aplikace vzdálené špionážní kamery, která vám umožní vidět přes kameru mobilního zařízení - jako druhý pár očí.

Můžete na dálku převzít kontrolu nad cílovým zařízením a pořídit snímek, abyste měli jistotu, že kdykoli přesně víte, kde se zařízení nachází.

Naučit se, jak někoho špehovat prostřednictvím kamery jeho telefonu, přináší mnoho výhod. Je s tím spojena také velká zodpovědnost. Rodiče by měli se svými dětmi probrat používání aplikace pro vzdálenou špionážní kameru, zatímco zaměstnavatelé musí při instalaci aplikace Odposlech iPhonu na firemní zařízení informovat své zaměstnance.

Mnoho lidí začíná využívat technologii špionáže pomocí telefonní kamery jako způsob, jak zjistit informace, které dříve nemohli - například pomocí této funkce mohou lokalizovat ztracené nebo odcizené telefony a tablety.

 

Výhody pro rodiče

Klid, který přináší vědomí, že jsou vaše děti v bezpečí, byste neměli podceňovat. Vaše děti mohou být v noci venku nebo na školním výletě, možná se měly vrátit domů už před hodinou a vy jim nemůžete zvednout telefon.

Když víte, jak na dálku zapnout kameru mobilního telefonu, můžete přesně vidět, kde se vaše děti nacházejí. Odposlech telefonu iPhone vám pomůže činit informovaná rozhodnutí a pomůže vám udržet vaše děti v bezpečí díky funkci naší aplikace pro vzdálenou špionážní kameru.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pomocí RemCam můžete zajistit, aby zaměstnanci, kteří pracují z domova, byli u svých počítačů v době vyúčtování nebo aby týmy, které mají návštěvy mimo pracoviště, byly skutečně na místě.

Funkce vzdálené špionážní kamery aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone může také pomoci zabránit zaměstnancům ve sdílení citlivých informací s konkurenční společností. Shromažďujte informace, abyste ochránili svou firmu a ochránili vše, co jste tak tvrdě vybudovali.

 

Výhody pro jednotlivce

Jednotliví uživatelé si instalují naši aplikaci pro vzdálenou špionážní kameru do svých zařízení - a také do zařízení svých blízkých - aby zvýšili bezpečnost. RemCam si můžete nainstalovat na své sekundární mobilní zařízení jako mechanismus domácího dohledu. Zjistěte, co dělají vaši domácí mazlíčci, když jste pryč, jak se chovají řemeslníci, když nejste nablízku, nebo zjistěte, zda můžete bezpečnost svých dětí skutečně svěřit chůvě.

RemCam je také skvělý způsob, jak najít vlastní telefon nebo tablet, pokud jste ho ztratili nebo vám byl ukraden. Řekněme, že jste si zapomněli telefon v kině, použijte naši funkci špehování pomocí telefonní kamery a zjistěte, zda je stále v kině, nebo chyťte toho, kdo ho mohl vzít.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru