5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

QQ Messages - Zprávy QQ

QQ Messages - Zprávy QQ

Naše funkce sledování QQ umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy QQ a multimédia na cílovém zařízení. QQ je první významný čínský instant messenger, známý jako starší bratr WeChatu. Tento messenger má více než 899 milionů registrovaných uživatelů. To znamená, že pokud jste rodič nebo firma působící v Číně nebo jiných mandarínsky mluvících zemích, je Odposlech mobilního telefonu ideální volbou pro sledování zpráv QQ.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování QQ?

Existuje jen velmi málo špionážních aplikací, které nabízejí možnost sledovat čínské komunikátory, jako je QQ. A Odposlech mobilu je jednou z nich. Na rozdíl od ostatních konkurentů vám naše funkce aplikace QQ Spy umožní:

  • Zobrazení všech příchozích a odchozích zpráv QQ s datem a časem
  • Zobrazit profilové obrázky a jména všech kontaktů
  • Zobrazit všechny fotografie, nálepky, videoklipy, zvukové zprávy a další multimédia.
  • Přístup ke všem informacím přímo z online portálu Odposlech telefonu

 

Proč potřebujete naši funkci sledování QQ?

QQ je oblíbená aplikace pro zasílání rychlých zpráv, která umožňuje chatovat a sdílet informace s rodinou a přáteli. Aplikaci QQ vyvinul internetový gigant Tencent, má více než 899 milionů aktivních uživatelů a je jednou z největších platforem pro rychlé zasílání zpráv na světě. Skupinové chaty QQ podporují ankety, fotoalba, bulletiny, sdílení souborů, organizování událostí a další funkce. Všechny tyto nástroje z něj činí ideální messenger pro děti i zaměstnance.

 

Výhody pro rodiče

Přestože je QQ na trhu již více než deset let, je pro mladé lidi stále atraktivní aplikací pro zasílání zpráv - zejména v Číně. Díky ikonickému maskotu tučňáka se aplikace profiluje jako platforma pro mladé lidi, která podporuje digitální obsah, jako jsou hry, anime, hudba, živé vysílání a další.

Statistiky ukazují, že přibližně 60 % uživatelů QQ se narodilo po roce 1990. Pokud jste rodič v Číně nebo v jiné mandarínsky mluvící zemi, je pravděpodobné, že vaše děti používají QQ ke komunikaci s přáteli nebo k posílání videí, obrázků či hlasových souborů. I když možná nechcete jejich používání tohoto komunikátoru omezovat nebo blokovat, jak můžete zajistit, aby QQ používaly bezpečně? Pomocí naší funkce QQ Spy si můžete být jisti, že vaše dítě nekomunikuje s cizími lidmi ani se nezapojuje do jiných typů rizikového chování.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

V současné době stále více společností vydává svým zaměstnancům firemní mobilní zařízení, aby zvýšily produktivitu a efektivitu.

Proč je QQ mezi zaměstnanci populární? No, například mnoho kancelářských pracovníků používá QQ každý den k přenosu velkých souborů - WeChat naopak nezvládá soubory větší než 20 MB. Funkce, jako jsou tyto, zajišťují, že QQ zůstane pro zaměstnance na pracovišti relevantní. Pomocí naší funkce QQ Spy App si můžete být jisti, že aktivity vašich zaměstnanců v QQ souvisejí s prací a že nikomu neprozrazují důvěrné informace.

 

Výhody pro jednotlivce

Jednotlivci objeví naši funkci sledování QQ jako užitečnou, protože náš software okamžitě zachytí všechny odeslané, přijaté nebo smazané zprávy nebo multimédia. To znamená, že se již nikdy nebudete muset obávat, že omylem smažete kontakt nebo důležitou informaci, protože Odposlech mobilního telefonu automaticky nahraje vaše konverzace QQ na váš online portál ke stažení nebo pozdějšímu zobrazení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.


Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru