5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Problém s ne(dů)věrou

Pocit, že někomu nemůžete věřit je často ubíjející. Člověk má často tušení, že se něco neděje tak jak by mělo, nicméně nemá k tomu žádné důkazy. V takovéto situaci může pomoci špionážní technika, která zajistí rychlé zjištění pravého stavu, a pořízení průkazných důkazů.

Včasné využití špionážní techniky vám může ušetřit nejen nervy, ale často i značné finanční prostředky.

Podívejme se na pár modelových situací, kde často dochází k problému s důvěrou.

Instalace skryté kamery

Máte-li podezření, že u vás doma, v kanceláři, či provozovně dochází k nežádoucímu chování během vaší nepřítomnsti, tak je nejjednodušším a nejspolehlivějším řešením instalace skryté kamery.

Velmi dobře mohou posloužit například stolní hodiny s kamerou, které jsou perfektně zakamuflované a díky neustálému napájení ze sítě, mohou nahrávat po neomezeně dlouhou dobu.

Je-li v zájmovém prostoru šero či tma, tak řešením může být využití minikamery s nočním viděním

Nemůžete-li si dovolit, aby v prostoru přibyl nový objekt, pak pro vás může být ideálním řešením kamerový modul s objektivem menším než 1mm, který je možné velmi snadno do pokoje zamaskovat, či využít naší služby profesionální kamufláže skryté kamery na míru.

Nejoblíbenější minikamery do bytu

Ne vždy je nutné všechno vidět na vlasntí oči

Často ke zjištění a prokázání nežádoucího chování stačí zvukový záznam. Výhodou je, že diktafony mají miniaturní rozměry a nemusí na rozdíl od kamer být na viditelné místě. Jejich použití je tedy podstatně jednodušší a bezpečnější, než instalace skryté kamery.

Minidiktafon tedy můžete umístit pod postel, za skříň, pod stůl, nebo klidně i do šuplíku. Vhodné je použít diktafon s detekcí hluku, který vám podstatně zkrátí čas nutný k přehrávání záznamů.

Skvěle vám poslouží například minidiktafon UR225-135, s tloušťkou pouhých 3.5mm a výdrží až 225 dní na jedno nabití!

Velmi praktickým řešením je námi vyráběný speciální diktafon se vzdáleným odposlechem, který plní hned dvojí funkci. Ve chvíli, kdy detekuje hluk okamžitě spustí nahrávání, a zároveň zavolá na váš mobilní telefon. Nejen, že budete mít pořízenou nahrávku, ale ještě si budete moci poslechnout, co se v zájmovém prostoru děje v reálném čase.

Zde se můžete podívat na veškeré diktafony s aktivací hlasem z naší nabídky.

GPS lokátor pro vysledování pohybu

Potřebujete-li si ověřit, zda se zájmová osoba pohybuje opravdu tam, kde říká, tak je řešením použití GPS lokátoru.

Lokátor je možné pomocí silných magnetů připevnit například na podvozek auta, a on pak bude mapovat jeho pohyb. Můžete zjistit nejen aktuální polohu, ale celou trasu, kterou si můžete vyfiltrovat podle určitého data a času.

Mezi nejoblíbenější sledovací zařízení patří GPS tracker do auta s velkou baterií a integrovanými magnety. 

Odposlech mobilu

Další z možností jak si udělat ve věcech jasno, je použití aplikace pro odposlech mobilu. Například aplikace MobilŠpion umožňuje sledovat polohu, SMS, hovory a další komunikaci z infikovaného telefonu.

Aplikaci je možné nahrát během několika málo minut do telefonu, který chcete sledovat a následně již aplikace bude běžet na jeho pozadí a začne shromažďovat data.

Aplikace pro odposlech mobilu ovšem kvůli neustále se zvyšujícímu zabezpečení telefonů, funguje spolehlivě na čím dál tím méně, telefonech. Z toho důvodu nabízíme možnost vyzkoušet si aplikaci MobilŠpion zdarma

Zřeknutí odpovědnosti

Výše uvedené jsou příklady technických prostředků, které mohou pomoci při problémech s nedůvěrou. Zajištění, že prostředky budou použity v souladu se zákonem je výhradně odpovědností uživatele. Nikoho nenavádíme, aby technické prostředky využíval v rozporu se zákonem.

Nepoctiví zaměstnanci v restauraci či baru

S tímto problémem se potýká celá řada majitelů restaurací, barů, či heren. Část zaměstnanců nastupuje rovnou se zlým úmyslem. Častěji ale zaměstnanec nastoupí bez nekalých úmyslů, a k nejrůznějším formám okrádání začíná docházet až později, kdy se naučí, jak systém funguje, a uvidí v něm nějako skulinku, kterou pak využije k vlastnímu obohacení. Ne nadarmo se totiž říká, že příležitost dělá zloděje. 

Rozlévání vlastních nápojů 

Naprostou klasikou je, že si číšník do baru přinese vlastní alkohol, který následně rozlévá, a utržené peníze si dává bokem k sobě do kapsy. Účtenky zákazníkům nenosí buď vůbec, nebo si vymyslí nějakou výmluvu, že to omylem naúčtoval jinému stolu. 

Čepování pod míru

Když číšník načepuje několik nápojů pod mírou, vznikne mu přebytek, který když následně vydá bez účtenky, tak mu peníze zůstanou v kapse, aniž by v pokladně vzniklo manko, či by něco chybělo.

Odebírání si surovin pro vlastní potřebu

Ve chvíli, kdy nejsou veškeré porce jídla přesně zvážené, vzniká prostor pro to, si něco ulít k sobě domů, a vykázat to jako spotřebované pro přípravu pokrmů.

Líbil se Vám tento článek?
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru