5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Poradna: Mohu na iPhonu zachránit vymazaná data?

Pokud se vám něco cenné ztratí nebo vymaže z iPhonu a nevíte, jak soubory obnovit, budete mít určitě hlavu v smutku. Některé údaje například můžete z telefonu ztratit při jeho zamrznutí nebo náhodném odstranění. Pokud dojde ke ztrátě jakýchkoliv údajů na vašem iPhonu, nemusíte se obávat, protože dnes pro vás máme několik praktických řešení, které vám pomohou obnovit data.

Obnovte odstraněné údaje z telefonů iPhone z nedávno odstraněného alba

Chcete-li načíst odstraněné fotografie z vaší galerie, prvním krokem je přechod do nedávno odstraněného alba. Pokud náhodou odstraníte některé fotky, obrázky nezmizí natrvalo, ale soubory se přenesou do koše na 30 dní. Pokud tedy neuplynul jeden měsíc, můžete své odstraněné fotografie snadno získat zpět.

Jak obnovit údaje na zařízeních iPhone bez zálohy?

První věc, kterou je třeba poznamenat je, že iPhone nepřepisuje informace, dokud nové údaje nevyžadují místo na úložišti. To vám poskytuje možnost získat informace z iPhonu bez jakékoliv zálohy. Existují různé aplikace na obnovení informací, které mohou obnovit všechny vaše zmizelé data. Jednou takovou aplikací je například "IOS Data Recovery". Tento software prohlédne paměť telefonu a dokáže získat až 18 druhů informací, jako jsou SMS, MMS, kontakty, videa, fotky a další.

Naskenujte svůj iPhone a získejte ztracené informace

Musíte připojit zařízení k počítači a spustit software IOS Data Recovery. Chcete-li spustit obnovovací proces, na úvodní stránce klikněte na položku "recover data from IOS gadget". Software začne skenovat vnitřní paměť telefonu a obnoví informační soubory.