5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Photos - Fotky v iPhonu (iOS)

05.06.2022
Photos - Fotky v iPhonu (iOS)
Špehování fotografií telefonu
Naše funkce Sledování fotek umožňuje zobrazit všechny obrázky odeslané, přijaté, uložené a smazané na cílovém zařízení. Můžete tak mít jistotu, že se vaše děti nedopouštějí rizikového chování nebo že zaměstnanci nefotí citlivá data či procesy vaší společnosti. Obrázek vydá za tisíc slov a vzhledem k tomu, že pořizování fotografií na chytrém telefonu je snadnější než kdykoli předtím, potřeba mít funkci pro sledování fotografií nebyla nikdy větší.

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Odposlech iPhonu neponechává nic náhodě. Nejenže máte přístup k fotografiím pořízeným nebo přijatým cílovým zařízením, ale naše funkce Historie médií vám umožní špehovat fotografie, které již byly v chytrém telefonu uloženy - dokonce ještě před instalací Odposlechu telefonu iPhone. Naše funkce Sledování fotografií umí: 

  • Zobrazení každého snímku pořízeného cílovým telefonem
  • Přístup k fotografiím již uloženým v zařízení
  • Sledovat fotografie na dálku z online portálu
  • Výběr, které fotografie se mají stáhnout, pomocí zobrazení miniatur
  • Podporované formáty souborů zahrnují JPEG, PBM, PAM a ECW
     

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat fotografie?

Fotografie mají velký význam, často větší než slova, a pokud se nevhodné fotografie dostanou do telefonů dětí a zaměstnanců, mohou být škody nenapravitelné. Co když vaše dospívající dcera pošle nahou fotografii svému příteli a ten se rozhodne ji poslat svým přátelům, aby se mohl chlubit; nebo co když nespokojený zaměstnanec použije soukromou fotografii, kterou objevil ve firemním telefonu, jako páku, aby se prosadil v kanceláři? Hranice soukromé a veřejné sféry mohou být při nakládání s fotografiemi snadno překročeny - zejména v případě rodičů a zaměstnavatelů. S Odposlechem iPhonu máte možnost zastavit šikanu, zostuzení nebo "sextoritování" dříve, než se vymkne kontrole.

 

Výhody pro rodiče

Žijeme ve světě selfies - děti mají potřebu dokumentovat každý aspekt svého života, ať už se chtějí pochlubit novým oblečením, navštíveným místem nebo skvělými kamarády, se kterými se začaly stýkat.

Věci se však mohou rychle vymknout kontrole, když se Vaše dítě dostane do kontaktu s věcmi, jako je nahota a další nevhodné fotografie. Jako rodiči Vám také záleží na tom, aby Vaše dítě mělo profilovou fotografii odpovídající jeho věku a nevyměňovalo si škodlivé fotografie se svými blízkými nebo dokonce cizími lidmi.

Aplikace Odposlech iPhonu Vás bude informovat o všech fotografiích, které Vaše dítě pořizuje, sdílí a přijímá. Dejte svému dítěti najevo, že ho chcete chránit před nebezpečím internetu nebo před digitální zpětnou vazbou - protože jakmile je jednou na internetu, je to navždy. Náš software vám umožní potvrdit, že všechny pořízené fotografie odpovídají věku, jsou slušné podle Vašich měřítek a jsou něčím, čeho Vaše dítě nebude litovat, pokud na ně narazí jeho bývalý partner, šikanující osoba, člen rodiny nebo budoucí zaměstnavatel.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Má vaše firma soukromé zóny nebo soukromé informace, ke kterým mají vaši zaměstnanci přístup? Pokud ano, pak možná budete muset zajistit, aby vaši zaměstnanci dodržovali standardy ochrany osobních údajů, které chrání integritu vaší společnosti.

Pokud vaši zaměstnanci vystaví soukromé zóny a procesy nebo jiné citlivé informace cizím osobám, stává se vaše společnost zranitelnou vůči útokům zvenčí. To může potenciálně vést ke ztrátě financí, důvěryhodnosti a pověsti.

Abyste ochránili svou firmu, měli byste pomocí aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone sledovat fotografie, které si vaši zaměstnanci vyměňují prostřednictvím svých telefonů. Jako zaměstnavatel můžete například zabránit sexuálnímu obtěžování tím, že označíte nevhodné fotografie odesílané po firemním večírku. Můžete také zabránit firemní špionáži a zajistit, aby fotografie důvěrných informací, dat nebo grafů nebyly pořízeny a odeslány konkurenci. Náš digitální věk vyžaduje co nejvíce obranných linií a špehování fotografií je nutností.

 

Výhody pro jednotlivce

Chytré telefony se staly našimi všestrannými společníky. Ukládáme si do nich vše od hesel přes informace o kreditních kartách až po zprávy a fotografie. Dříve jsme fotografie pořizovali na svitku filmu nebo alespoň na paměťové kartě fotoaparátu, ale dnes naše chytré telefony fungují jako sběratelé "momentek Kodak". Co se tedy stane, když chytrý telefon ztratíme? Nakonec přijdeme o své drahocenné vzpomínky zachycené na fotografiích.

Naštěstí vám Odposlech telefonu iPhone umožňuje zálohovat všechny vaše fotografie na bezpečném online portálu. Po instalaci aplikace začne náš výkonný monitorovací software okamžitě ukládat fotografie pořízené, sdílené a přijaté vaším telefonem. Fotografie, které již nepotřebujete, můžete vymazat nebo je prohledat podle data a najít dokonalý snímek z narozeninové oslavy. Ovládací panel softwaru vám také umožňuje bezpečně ukládat další fotografie, když telefonu dochází paměť. Můžete si je stáhnout přímo do počítače pro pozdější použití.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru