5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Phone Call recording - Záznam telefonních hovorů na iPhonu (iOS)

11.07.2022
Phone Call recording - Záznam telefonních hovorů na iPhonu (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů?

Nahrávání hovorů je jedinečná funkce Odposlechu telefonu iPhone, která umožňuje vzdáleně zaznamenat jakýkoli hovor uskutečněný na cílové zařízení nebo z něj. Jakmile je hovor nahrán, je nahrán na váš zabezpečený online panel, kde si jej můžete okamžitě poslechnout nebo stáhnout do počítače pro bezpečné uchování.

 

Pokud chcete vědět, co vaše dítě nebo zaměstnanec během telefonního hovoru skutečně říká, není lepší způsob než prostřednictvím naší funkce nahrávání hovorů. S aplikací Odposlech iPhonu můžete:

  • Nahrávat všechny příchozí a odchozí hovory.
  • Nahrávat pouze hovory, které vás zajímají.
  • Stáhnout si nahrávky nebo je poslouchat přímo z ovládacího panelu.
  • Poslouchat nahrávky na cestách pomocí naší mobilní aplikace pro prohlížení portálu.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat telefonní hovory?

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, "o čem moje dospívající dcera mluví pozdě v noci po telefonu", "předává můj obchodní manažer cenné obchodní tajemství konkurenci?" nebo o něčem podobném, potřebujete naši funkci nahrávání hovorů.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jsou vaše děti stejné jako většina dnešních dětí, pravděpodobně vlastní telefon. To je sice v pořádku, ale statistiky ukazují, že děti častěji prozrazují své osobní údaje cizím lidem na internetu - včetně svého telefonního čísla. Opravdu víte, s kým mluví?

S naší aplikací pro nahrávání hovorů můžete být klidní, protože víte, že si můžete později poslechnout telefonní hovory svého dítěte, pokud se obáváte, že je v nebezpečí. Ochráníte je před potenciálně škodlivými cizími lidmi nebo přáteli, kteří na ně mohou mít špatný vliv a mohli by je případně svést na scestí. Díky nahrávání hovorů se můžete ujistit, že dělají moudrá rozhodnutí a jednají zodpovědně, když u nich nemůžete být.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit, aby se vaši zaměstnanci chovali profesionálně a jednali v nejlepším zájmu společnosti. Důvěřujeme našim zaměstnancům, že chrání důvěrné informace a udržují duševní vlastnictví v rámci společnosti. Nezřídka se však stává, že nespokojený zaměstnanec vynese data nebo se podělí o cenné informace s konkurencí.

Odposlech telefonu iPhone vám dává možnost zabránit firemní špionáži nebo zastavit únik dat dříve, než bude pozdě. S naší aplikací pro nahrávání telefonních hovorů můžete udržovat aktuální záznamy všech telefonních hovorů, které jsou uskutečněny prostřednictvím firemních mobilních telefonů. Sledujte, kdo, kdy, kolikrát a co bylo prostřednictvím telefonních hovorů řečeno.

 

Výhody pro jednotlivce

A konečně, díky funkci nahrávání hovorů můžete sledovat, nahrávat a ukládat důležité obchodní nebo osobní hovory pro pozdější použití. Nejen to, existují různé další scénáře, kdy se vám možnost nahrávat telefonní hovor bude hodit pro osobní použití. Díky této funkci se například již nebudete muset obávat, že zapomenete důležité informace z konferenčního hovoru, nebo pokud jste uzavřeli ústní dohodu po telefonu, budete mít důkaz, pokud druhá strana vycouvá.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru