5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Phone Call recording - Nahrávání telefonních hovorů

02.04.2022

Phone Call recording - Nahrávání telefonních hovorů

Nahrávání hovorů je jedinečná funkce aplikace Odposlech mobilního telefonu, která umožňuje vzdáleně zaznamenat jakýkoli hovor uskutečněný na cílové zařízení nebo z něj. Jakmile je hovor nahrán, je nahrán na váš zabezpečený online panel, kde si jej můžete okamžitě poslechnout nebo stáhnout do počítače pro bezpečné uchování.

 

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů?

Pokud chcete vědět, co vaše dítě nebo zaměstnanec během telefonního hovoru skutečně říká, není lepší způsob než prostřednictvím naší funkce nahrávání hovorů. S aplikací Odposlech mobilu můžete:

  • Nahrávat všechny příchozí a odchozí hovory
  • Nahrávat pouze hovory, které vás zajímají
  • Stahovat si nahrávky nebo je poslouchat přímo z ovládacího panelu
  • Poslouchat nahrávky na cestách pomocí našeho mobilního prohlížeče portálu

 

Proč potřebujete nahrávat telefonní hovory?

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, "o čem moje dospívající dcera mluví pozdě v noci po telefonu?", "předává můj obchodní manažer cenné obchodní tajemství konkurenci?" nebo o něčem podobném, potřebujete naši funkci nahrávání hovorů.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jsou vaše děti stejné jako většina dnešních dětí, pravděpodobně vlastní telefon. To je sice v pořádku, ale statistiky ukazují, že děti častěji poskytují své osobní údaje cizím lidem online - včetně svého telefonního čísla. Opravdu víte, s kým mluví?

S naší aplikací Odposlech telefonu můžete být klidní, protože víte, že si můžete později poslechnout telefonní hovory svého dítěte, pokud máte obavy, že je v nebezpečí. Ochráníte je před potenciálně škodlivými cizími lidmi nebo přáteli, kteří na ně mohou mít špatný vliv a mohli by je případně svést na scestí. Díky nahrávání hovorů se můžete ujistit, že dělají moudrá rozhodnutí a jednají zodpovědně, když u nich nemůžete být. 

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit, aby se vaši zaměstnanci chovali profesionálně a jednali v nejlepším zájmu společnosti. Důvěřujeme našim zaměstnancům, že chrání důvěrné informace a udržují duševní vlastnictví v rámci společnosti. Nezřídka se však stává, že nespokojený zaměstnanec vynese data nebo se podělí o cenné informace s konkurencí.

Odposlech mobilu vám dává možnost zabránit firemní špionáži nebo zastavit únik dat dříve, než bude pozdě. S naší aplikací pro nahrávání telefonních hovorů můžete udržovat aktuální záznamy všech telefonních hovorů, které jsou uskutečněny prostřednictvím firemních mobilních telefonů. Sledujte, kdo, kdy, kolikrát a co bylo prostřednictvím telefonních hovorů řečeno.

 

Výhody pro jednotlivce

A konečně, díky funkci nahrávání hovorů můžete sledovat, nahrávat a ukládat důležité obchodní nebo osobní hovory pro pozdější použití. Nejen to. Existují různé další scénáře, kdy se vám možnost nahrávat telefonní hovor bude hodit pro osobní použití. Díky této funkci se například již nebudete muset obávat, že zapomenete důležité informace z konferenčního hovoru, nebo pokud jste uzavřeli ústní dohodu po telefonu, budete mít důkaz, pokud druhá strana z dohody vycouvá.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru