5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Phone Call interception - Odposlech telefonních hovorů

Phone Call interception - Odposlech telefonních hovorů

Odposlech hovorů je funkce Odposlechu mobilního telefonu, která umožňuje nepozorovaně a na dálku odposlouchávat živé telefonní hovory. Ať už se jedná o osobní nebo obchodní situaci, existuje celá řada scénářů, kdy je možnost odposlouchávat telefonní hovory velmi užitečná.

 

Co můžete dělat s funkcí Odposlech hovoru?

Kolikrát jste si řekli: "Chtěl bych mít možnost poslouchat ten rozhovor?" Naše jedinečná funkce Odposlech hovoru vám umožňuje nepozorovaně poslouchat živé hovory, které probíhají. Tato praktická funkce vám umožní:

  • Poslech příchozích a odchozích hovorů na cílovém zařízení v reálném čase
  • Zůstat při odposlouchávání hovoru zcela nepozorováni
  • Snadno aktivovat odposlouchávání telefonu odesláním tajné SMS nebo prostřednictvím ovládacího panelu uživatelského účtu Odposlechu mobilu
  • Rozhodnout, která čísla chcete sledovat, zda jsou uložena v kontaktech cílového zařízení, nebo ne

 

Proč potřebujete sledovat živé telefonní hovory?

Mobilní telefony zcela změnily způsob komunikace. Tato moderní vymoženost sice urychlila výměnu informací, ale také usnadnila utajování. Nenechte se vynechat z důležitých a soukromých diskusí, které by vás mohly ovlivnit. Díky šikovnému okamžitému odposlechu budete mít možnost sledovat telefonní hovory, aniž by se o tom kdokoli dozvěděl. Náš software pro odposlech hovorů se postará o to, abyste nikdy nebyli odhaleni.

 

Výhody pro rodiče

Mobilní zařízení jsou pro rozvoj dítěte skvělá. Nejenže jsou vynikajícím nástrojem pro učení, ale také pomáhají vašemu dítěti zůstat ve spojení s kamarády, ať už je kdekoli. A co je nejdůležitější, mobilní telefony dávají rodičům možnost snadno se s dětmi spojit, což jim poskytuje tolik potřebný klid, když jde jejich dítě například přespat ke kamarádovi.

Bohužel ne vždy můžete kontrolovat, kdo se k telefonnímu číslu vašeho dítěte dostane a jak jsou tyto informace využívány. V nesprávných rukou může být telefon vašeho dítěte zneužit k jeho poškození. Pokud nechcete, aby se vaše dítě stalo obětí pronásledování, šikany nebo nevhodných telefonátů, potřebujete náš software pro zachytávání hovorů. S aplikací Odposlech telefonu můžete špehovat telefonní hovory přicházející a odcházející z mobilního zařízení vašeho dítěte a poslouchat hovory v jejich průběhu, abyste mohli okamžitě přijmout opatření k zajištění bezpečnosti vašich dětí.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Uvažujete o nákupu mobilních zařízení pro své zaměstnance? Jednou z klíčových otázek, které je třeba zvážit, je, jak zajistit, aby tato zařízení byla skutečně používána k pracovním účelům. I když svým zaměstnancům věříte, že své telefony používají zodpovědně, vždy se najde několik zaměstnanců, které budete muset zkontrolovat.

Tato funkce může mít velký přínos i v oblasti prodeje. Můžete například chtít školit obchodní zástupce, jak být úspěšnější, a to prostřednictvím odposlechu živých prodejních hovorů. Díky snadnému nastavení je náš software pro špehování telefonních hovorů ideálním a cenově dostupným řešením, jak tajně sledovat a poslouchat telefonní hovory na firemních chytrých telefonech v jejich průběhu. S aplikací Odposlech mobilu budete mít jistotu, že váš tým používá svá zařízení výhradně k práci, a zároveň budete informováni, pokud některé hovory představují riziko pro citlivá data vaší společnosti.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce odposlouchávání hovorů může být užitečná i pro osobní použití. Je to efektivní řešení, když potřebujete, aby někdo odposlouchával telefonní hovor mezi vámi a jinou osobou.

Řekněme například scénář, kdy můžete potřebovat koučování nebo vedení během telefonního hovoru nebo v jeho důsledku. Možná se jednalo o rozhovor vedený po telefonu a vy byste chtěli, aby vás poslouchal známý s odbornými znalostmi v dané oblasti, který by vám poradil. Nebo možná někoho zvete na rande a cítíte potřebu, aby váš hovor vedl důvěryhodný přítel, který se ujistí, že říkáte správné věci. Když je nutné krýt si záda, může být odposlech vašich vlastních hovorů právě tou ochranou, kterou potřebujete.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru