5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Phone Call interception - Odposlech telefonních hovorů na iPhonu (iOS)

11.07.2022
Phone Call interception - Odposlech telefonních hovorů na iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s funkcí Odposlechu živých hovorů?

Odposlech hovorů je funkce Odposlechu iPhonu, která umožňuje nepozorovaně a na dálku odposlouchávat živé telefonní hovory. Ať už se jedná o osobní nebo obchodní situaci, existuje celá řada scénářů, kdy je možnost odposlouchávat telefonní hovory velmi užitečná.

 

Kolikrát jste si řekli: "Chtěl bych mít možnost poslouchat ten rozhovor?" Naše jedinečná funkce Call Intercept vám umožňuje nepozorovaně poslouchat živé hovory, které probíhají. Tato praktická funkce vám umožní:

  • Poslouchat příchozí a odchozí hovory na cílovém zařízení v reálném čase.
  • Zůstat při odposlechu hovoru zcela nepozorován.
  • Snadno aktivovat špehování telefonu odesláním tajné SMS nebo prostřednictvím ovládacího panelu uživatelského účtu Odposlechu iPhonu.
  • Rozhodnout, která čísla chcete sledovat, ať už jsou uložena v kontaktech cílového zařízení, nebo ne.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat živé telefonní hovory?

Mobilní telefony zcela změnily způsob komunikace. Tato moderní vymoženost sice urychlila výměnu informací, ale také usnadnila utajování. Nenechte se vynechat z důležitých a soukromých diskusí, které by vás mohly ovlivnit. Díky šikovnému okamžitému odposlechu budete mít možnost špehovat telefonní hovory, aniž by se o tom kdokoli dozvěděl. Náš software pro odposlech hovorů se postará o to, abyste vždy nezůstali neodhaleni.

 

Výhody pro rodiče

Mobilní zařízení jsou pro rozvoj dítěte skvělá. Nejenže jsou vynikajícím nástrojem pro učení, ale také pomáhají vašemu dítěti zůstat ve spojení s kamarády, ať už je kdekoli. A co je nejdůležitější, mobilní telefony dávají rodičům možnost snadno se s dětmi spojit, což jim poskytuje tolik potřebný klid, když jde jejich dítě například přespat ke kamarádovi.

Bohužel ne vždy můžete kontrolovat, kdo se k telefonnímu číslu vašeho dítěte dostane a jak jsou tyto informace využívány. V nesprávných rukou může být telefon vašeho dítěte zneužit k jeho poškození. Pokud nechcete, aby se vaše dítě stalo obětí pronásledování, šikany nebo nevhodných telefonátů, potřebujete náš software pro zachytávání hovorů. S aplikací Odposlech telefonu iPhone můžete špehovat telefonní hovory přicházející a odcházející z mobilního zařízení vašeho dítěte a poslouchat hovory v jejich průběhu, abyste mohli okamžitě přijmout opatření k zajištění bezpečnosti vašich dětí.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Uvažujete o nákupu mobilních zařízení pro své zaměstnance? Jednou z klíčových otázek, které je třeba zvážit, je, jak zajistit, aby tato zařízení byla skutečně používána k pracovním účelům. I když svým zaměstnancům věříte, že své telefony používají zodpovědně, vždy se najde několik zaměstnanců, které budete muset zkontrolovat.

Tato funkce může mít velký přínos i v oblasti prodeje. Můžete například chtít školit obchodní zástupce, jak být úspěšnější, a to prostřednictvím odposlechu živých prodejních hovorů. Díky snadnému nastavení je náš software pro špehování telefonních hovorů ideálním a cenově dostupným řešením, jak tajně sledovat a poslouchat telefonní hovory na firemních chytrých telefonech v jejich průběhu. S aplikací Odposlech mobilního telefonu iPhone budete mít jistotu, že váš tým používá svá zařízení výhradně k práci, a zároveň budete informováni, pokud některé hovory představují riziko pro citlivá data vaší společnosti.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce zachycení hovorů může být užitečná i pro osobní použití. Je to efektivní řešení, když potřebujete, aby někdo odposlouchával telefonní hovor mezi vámi a jinou osobou.

Řekněme například scénář, kdy můžete potřebovat koučování nebo vedení během telefonního hovoru nebo v jeho důsledku. Možná se jednalo o rozhovor vedený po telefonu a vy byste chtěli, aby vás poslouchal známý s odbornými znalostmi v dané oblasti, který by vám poradil. Nebo možná někoho zvete na rande a cítíte potřebu, aby váš hovor vedl důvěryhodný přítel, který se ujistí, že říkáte správné věci. Když je nutné krýt si záda, může být odposlech vašich vlastních hovorů právě tou ochranou, kterou potřebujete.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru