5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Pár novinek za poslední dny

Máme zde další várku novinek, které vás mohou zaujmout obzvláště nyní v předvánočním období. 

Jako první bychom rádi vyzdvihli hodinky se skrytou QHD kamerou, které mají vlastní hotspot. Můžete je tak třeba položit na stůl, z vedlejší místnosti se k nim připojit svým mobilem a sledovat živě dění kolem nich. 

o

Dále stojí za zmínku dva diktafony, které jsou velmi malinké a tudíž nenápadné. Nahrávají ve špičkové kvalitě a ten menší z nich vypadá jako flashka. Na ní stačí jeden nenápadný pohyb a nahrávání se spustí. 

Diktafon ve flash disku UR-01

o

Profesionální diktafon DVR-818

Po dokoupení příslušenství můžete tímto diktafonem nahrávat i telefonní hovory. 

o

Do flash disku však nemusíme schovávat jen diktafon, ale vejde se tam i kamera, s výborným FullHD rozlišením a samozřejmě nenápadným nahráváním. Kamera ve flash disku UC-60 Můžete nahrávat i jen samotný zvuk a použít ji tak jako diktafon. Nahrávání je potvrzeno lehkým zavibrováním a můžete ho tak spustit naprosto nenápadně. Navíc má i funkci detekce pohybu. 

o

A na závěr OBD GPS lokátor do auta, který vám může zasílat svou pozici, varování při opuštění vymezené zóny, při pohybu auta a mnoho dalšího. Především se ale zastrčí do OBD konektoru auta, kterým disponují všechna vozidla vyrobená od roku 2004. Tímto konektorem je neustále napájen a jeho montáž zvládne i 6ti leté dítě. 

o

Chceme též upozornit na náš nejnovější článek o kamerových soustavách. Ostatně mnoho zajímavých článků si můžete přečíst u nás v blogu

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru