5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Dálkový odposlech

Dálkový odposlech slouží k odposlechu míst, do kterých nemáte přístup pro umístění například GSM štěnice. V naší nabídce najdete parabolické dálkové odposlechy od těch základních až po velmi profesionální odposlouchávací zařízení. Kvalitní odposlouchávací zařízení na dálku umožní poslouchat zvuky vzdálené až stovky metrů. více informací

Dálkový odposlech pomocí paraboly

Parabolický odposlech je vybaven mikrofonem a sluchátky. Parabolu stačí namířit na místo, které chcete odposlouchávat a ona mnohonásobně zesílí zachycené zvuky, které následně přenese do sluchátek. Parabolický dálkový odposlech není možné použít, pokud nemáte přímý výhled na odposlouchávaný objekt. Není možné poslouchat skrz zdi, či okna. V tomto ohledu vám pomůže spíše odposlech přes zeď. Dálkový odposlech je možné použít na vzdálenost až 400 metrů.

Jak odposlouchávací zařízení na dálku použít

Nasaďte si sluchátka a namiřte odposlouchávací zařízení směrem, který chcete poslouchat. Pokud chcete mít i záznam z odposlechu, pak stačí k odposlechu připojit libovolné záznamové zařízení.

Jak dlouho vydrží odposlech na dálku v provozu

Odposlouchávací zařízení na dálku vydrží na jednu baterii 10 - 15 hodin nepřetržitého provozu. Pokud se baterie v odposlechu vybije, tak ji stačí buď dobít, či vyměnit za novou.

Dálkové odposlouchávací zařízení na objednávku

V naší standardní nabídce najdete odposlechy na dálku, které uspokojí většinu uživatelů. Pokud však chcete něco více, neváhejte nás kontaktovat a my vám připravíme individuální nabídku.

Na objednávku vám seženem dálkový odposlech, řadící se mezi světovou špičku s dosahem přes 700 metrů a výdrží přes 100 hodin.

Laserový odposlech

Laserový odposlech je nejpokročilejší forma dálkového odposlechu. Laserovým odposlechem můžete odposlouchávat objekty vzdálené až 2km. Na rozdíl od klasického dálkového odposlechu umožňuje laserový odposlech poslouchat i skrz okna, či zdi. Laserový odposlech ale v naší nabídce zatím bohužel nenajdete.

Odposlouchávací zařízení na dálku a jeho využití

Odposlouchávací zařízení na dálku může velmi usnadnit práci detektivům či bezpečnostním složkám. Stačí si najít vhodné místo, zaměřit odposlouchávaný cíl a následně můžete vyslechnout rozhovor na vzdálenost stovky metrů. Odposlouchávací zařízení na dálku vám umožní lapit podezřelého přímo při činu.

Dálkový odposlech najde využití i u milovníků přírody, kterým umožňuje na dálku poslouchat ptáky či jinou zvěř. Pomocí odposlouchávacího zařízení tak můžete snadno vystopovat i takovou zvěř, na kterou běžně člověk nenarazí.

Prodej odposlouchávacích zařízení

Prodejem odposlouchávacích zařízení se zabýváme již několik let, takže ať už sháníte jakékoliv odposlouchávacích zařízení, tak jste na správné adrese. Kromě odposlouchávacích zařízení na dálku, máme na prodej i další odposlechy.

Nejprodávanější

1. Dálkový odposlech BASIC

Dálkový odposlech BASIC
Dálkový odposlech BASIC vám umožní poslouchat rozhovory do vzdálenosti až 30 metrů.

1 395 Kč
2. Parabolický mikrofon EXCLUSIVE

Parabolický mikrofon EXCLUSIVE
Parabolický mikrofon EXCLUSIVE je nepochybně tím nejlepším, co je možné na trhu s dálkovými odposlechy. Systém umožňuje odposlech až na 450 metrů. 

49 990 Kč
2 položek
Parabolický mikrofon EXCLUSIVE

Parabolický mikrofon EXCLUSIVE

Parabolický mikrofon EXCLUSIVE je nepochybně tím nejlepším, co je možné na trhu s dálkovými odposlechy. Systém umožňuje odposlech až na 450 metrů. 

1-2ks skladem
49 990 Kč
   
Dálkový odposlech BASIC

Dálkový odposlech BASIC

Dálkový odposlech BASIC vám umožní poslouchat rozhovory do vzdálenosti až 30 metrů.

Na cestě (do 3 týdnů)
1 395 Kč
   
Na cestě od dodavatele

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Výrobci

Nejoblíbenější

Kontakt

+420 212 248 598 +420 725 359 870 facebook
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru