5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

Bezúdržbový OBD GPS lokátor do auta s přesností lokace do 10 metrů a extrémně jednoduchou instalací. Vhodný i pro sledování polohy firemních vozidel.    více

Prodej skončil Kontaktovat prodejce
Výrobce: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS100
Záruka: 24 měsíců

 Přes 10 let specialista v oboru

 Nejširší sortiment špionážní techniky

 Vlastní vývoj a výroba na zakázku

 

/obd-gps-lokator-do-auta-secutek-sgt-lk730-e126764.htm
Popis

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730 je malé a jednoduché zařízení, které je zároveň jedinečným řešením pro sledování polohy vybraného automobilu. S tímto lokátorem budete mít vždy přehled o pohybu nejen vašeho soukromého vozu, ale i celého vozového parku vaší firmy. Připojení k OBD diagnostickému konektoru usnadňuje nejen instalaci GPS lokátoru, ale zaručuje i jeho bezúdržbový provoz.

Při pořízení mapového podkladu (za příplatek) je možné využívat pokročilé funkce jako sledovat aktuální polohu lokátoru online v mapách včetně historie jeho pohybu nebo nastavovat hranice pohybu GEO fence.

Klíčové vlastnosti:

 • malé rozměry
 • přesnost lokace do 10 metrů
 • plug&play řešení
 • zjištění polohy vozu během několika sekund
 • možnost sledování pohybu pomocí webového rozhraní či mobilní aplikace za příplatek

OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730 je skvělou volbou pro soukromé osoby, které požadují technicky jednoduché řešení kontroly pohybu rodinného vozu. V poslední době si však právě díky jednoduchosti jeho instalace a používání získává oblibu i ve firmách jako dohled nad vozovým parkem. Tento malý lokátor je vhodný pro použití i v kamionech či autobusech.

Další funkce a vlastnosti:

 • záložní dobíjecí baterie o kapacitě 110mAh
 • funkce sleep time mode (základně nastaven) a shock sleep mode (lokátor se automaticky po 5ti minutách uspí a lze probudit jen pohybem)
 • upozornění SMS zprávou na překročení nastavené rychlosti automobilu
 • rozměry 45 x 40 x 25 mm
 • váha 28 g

Aby mohl lokátor komunikovat na dálku, je do něj nutné vložit nano SIM kartu s aktivními daty. Pokud se nechcete touto oblastí zabývat, objednejte si s lokátorem rovnou i jeho konfiguraci, jejíž součástí je i SIM karta.

Jednoduchá instalace

Následná instalace GPS lokátoru do vozu je více než snadná a zvládne ji opravdu každý. Stačí jej zapojit do OBD diagnostické zásuvky vašeho vozu a je to. OBD zásuvka slouží k připojení automobilu k diagnostice a jsou jí vybaveny všechny vozy vyrobené od roku 2004. Přesné umístění OBD diagnostické zásuvky závisí na typu vašeho vozu (většinou se nachází v kabině vozu vlevo pod volantem).

Napájení GPS lokátoru bez starostí

Z OBD konektoru je GPS lokátor také napájen a díky tomu odpadá potíž s přívodem napájení od autobaterie. GPS lokátor ve svém těle obsahuje vestavěnou baterii. Ta ovšem slouží pouze jako záložní zdroj k zajištění funkčnost zařízení i v momentě, kdy auto není nastartované.
Poté co se zařízení připojí k GSM síti a k GPS satelitům, je už jen zapotřebí nastavit autorizované číslo, na které bude GPS lokátor odesílat zjištěnou polohu podle návodu.

Upozornění v případě odpojení

Jakmile je zařízení odejmuto či odříznuto od napájení, dojde k poslání upozornění a vytočení hovoru na administrátorské číslo. Tato funkce je velmi užitečná v případě nežádaného odpojení lokátoru zaměstnancem či krádeže lokátoru.

Snadné zjištění polohy vozu

Aktuální polohu lokátoru můžete standardně zjistit zavoláním či zasláním SMS zprávy na lokátor (resp. na telefonní číslo SIM karty vložené v lokátoru) a během několika desítek sekund obdržíte v SMS zprávě lokaci v podobě URL (odkazu na internetovou mapu).

Rozšířené funkce GPS lokátoru

Pro využití všech funkcí lokátoru je zapotřebí pořídit také mapový podklad Secutrack. Přístup k mapovému podkladu vám umožní jak sledovat pohyb vašeho GPS lokátoru jak online, tak historii jeho pohybu. 

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT MAPOVÝ PODKLAD V JEDNÉ OBJEDNÁVCE SPOLU S LOKÁTOREM 

Při dodatečné koupi mapového podkladu je zapotřebí provést jeho aktivaci fyzicky u nás na prodejně. Mapový podklad lze aktivovat i vzdáleně, ale v takovém případě je zapotřebí vaší součinnosti a z našich zkušeností vyplývá, že tato dodatečná vzdálená aktivace mapového podkladu je časově i technicky náročná pro obě strany.

Obsah balení:

 • OBD GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK730
 • Kryt slotů
 • Uživatelský manuál 

Parametry

Způsob komunikace SMS, GPRS
Pracovní teplota -20°C až +55°C
Spotřeba ve stand-by 5mA
Frekvence GSM 850/900/1800/1900MHz
Citlivost GPS -162 dB
GPS Ano
Spotřeba 32mA
Napájení z OBD portu automobilu
Mikrofon Ano
Konektivita OBD
Napětí 10-40V
GEO hranice Ano (v příplatkovém mapovém podkladu Secutrack)
Kapacita baterie 3.7V 110mAh
Určení polohy při studeném startu 35 - 80s (přesnost do 10 metrů)
Historie pohybu Ano (v příplatkovém mapovém podkladu Secutrack)
Online sledování polohy v mapě Ano (v příplatkovém mapovém podkladu Secutrack)
Zjištění polohy pomocí SMS Ano
Váha 28 g
Rozměry 45 x 40 x 25 mm
Předplatné serveru Secutrack.net pro sledování lokátoru v online mapovém podkladu, sledování historie a dalších funkcí není součástí koupě. Bez pořízení licence, je možné lokátor používat pouze v režimu komunikace přes SMS.
Informace k návodům v češtině

Šetříme lesy a návody standardně netiskneme. Můžete si je ovšem stáhnout v záložce "Přílohy".
Zároveň můžete najít spoustu tipů a triků v sekci Technická poradna.
/product-action/increment-product-view-count?productId=126764

Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Výrobci

Kontakt

+420 212 248 598 +420 725 359 870 facebook
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru