5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Novinky na konci ledna

Domácí alarmy

V lednu jsme si dali práci a shrnuli jsme pro Vás poznatky, jak si nejlépe vybrat domácí alarm. Vše najdete v našem odborném článku: 

https://www.spyobchod.cz/porovnani-domacich-alarmu-p485.htm

PTZ kamera - co to je a co to umí?

PTZ kamera je kamera, která se pohybuje nejen do stran, ale i nahoru a dolu. Pohyb můžete ovládat pohybem prstu na dálku na displeji mobilního telefonu. Lepší modely pak mají i automatické sledování pohybu. Tedy pokud kamera zaznamená pohyb, tak pohybující se objekt sama sleduje a obraz buď přímo přenáší, nebo zaznamenává na vloženou mikroSD kartu pro vaše pozdější použití. 

A jednu takovou pěknou věcičku jsme zařadili do naší nabídky. 

PTZ IP kamera se sledováním pohybu Secutek SBS-RPP02

Něco i pro profesionály

Nemyslíme jen na naše drobné uživatele. V naší nabídce najdete i mnoho přístrojů vhodných pro profesionální využití, tedy např. pro detektivní kanceláře, úřady, ale i pro policii. 

Nově jsme přidali kameru, která po konfiguraci na počítači se může odpojit a pracuje již zcela samostatně. Změří vám bezkontaktně na dálku tělesnou teplotu a rozpozná, zda máte nasazenou roušku či nikoliv. To je vhodné v dnešní době. 

Ale až se zase vše vrátí do normálu, tak porovná váš obličej se svou databází obličejů a zjistí, zda jste např. na černém, či bílém seznamu, a podle toho provede další akci. Prostě řešení opravdu na profesionální úrovni. Může mít ve své paměti uloženo až 10.000 různých obličejů a to včetně údajů o dotyčné osobě. 

KAMERA S ROZEZNÁVÁNÍM ROUŠEK, OBLIČEJŮ A MĚŘENÍM TEPLOTY SECUTEK SBS-H658T

 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru